• Reklama

Proszę o radę jaki telefon wybrać

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Proszę o radę jaki telefon wybrać

Postprzez rk.rk » 24 wrz 2014, o 20:56

Miałem ten sam kłopot ,wybrałem coolpada.
Jak zdecydujesz się na Asusa to szukaj z międzynarodowym oprogramowaniem , bo widze ,że przerażony trochę jesteś.
rk.rk
AKTYWNY

Pochwały: 9
Telefon:: Z7 mini

Reklama

Postprzez piechucki » 24 wrz 2014, o 22:47

Potwierdzam.
piechucki
AKTYWNY

Pochwały: 17
Telefon:: LeEco Pro 3 X722

Postprzez beltusss » 25 wrz 2014, o 09:33

no ok, ale prosiłbym o rozwinięcie wypowiedzi bo trochę nie rozumiem :-)

Czy np. Chinatronic oferuje Zenfone z międzynarodowym oprogramowaniem? Masa ludzi zamawia od nich i są zadowoleni.

Oraz jakie problemy mogą się przytrafić na Coolpadzie F1 przy Stock'owym oprogramowaniu? Z tego co widziałem to ROMowanie nie jest takie straszne jak myślałem.
beltusss

Telefon:: HTC Wildfire

Postprzez hellhammer » 25 wrz 2014, o 10:02

beltusss napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ale sa i sprzedawcy ktorzy ofeeruja rozne romy do tego modelu. Wystarczy patrzec na opis aukcji, Ja osobiscie bralbym asus zenfone bateria to nie problem ani nic nadzwyczajnego ze slabiej trzyma. jak ktos mial jakiegos smarta np samsung, lg, sony itp to wie jak to wszytsko trzyma :) niesety tylko chinskie marki popularne na ich rynklu oferuja beterie ktore tak naprawde maja wieksza pojemnosc i trzymaja dlzuzej.
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Postprzez beltusss » 25 wrz 2014, o 11:10

zrobiłem wyliczankę, padło na Coolpada F1. Zamawiam go. Najwyżej jak coś będzie mi nie pasować (np. słabe tłumaczenia) to zrobię reinstall ROMa, na forum znalazłem kilka tutoriali więc nie powinno być problemu.
beltusss

Telefon:: HTC Wildfire

Postprzez hellhammer » 25 wrz 2014, o 11:20

beltusss napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Powiem jak kazdy rom nie ten producenta ma swoje wadym niedrobki. Doslownie kazdym, jak ktos wciska ze ktorys jest super hiper i dziala na nim wszytsko to poprostu albo nie mial w reku albo klamie.
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?