• Reklama

Proszę o poradę - Smartphone z andkiem za około 500pln

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Proszę o poradę - Smartphone z andkiem za około 500pln

Postprzez silas » 7 sie 2014, o 13:45

witam
jak w temacie - poszukuję czegoś do 500 naszej waluty (nawet do 600 za jakis konkret)
wymagania? na pewno dobry GPS - automapa/janosik/google maps ma działać. przyda się przyzwoity odtwarzacz muzyki. co do bateri ma trzymać dzień przy 30min rozmow , 5sms i paru minut w necie... telefon będzie na stałe podłączony do poczty email, nie gram w gry (co najwyżej pasjans podczas porannego posiedzenia) cudów nie oczekuję. koniecznie z fleszem (jako latarka :). dużej wagi do zdjęć nie przywiązuję - ma mieć autofocus - do dokumentów i robić przyzwoite zdjęcia ale też bez szału bo mam lustro do takich rzeczy. nagrywanie filmow mnie kompletnie nie interesuje. nie potrzebuję też aero (chociaż nie obrażę się jak bedzie mieć) i wolałbym nie bawić się w softy...
telefon ma służyć też do przeglądania internetu - zwyklych stron.

interesuje mnie coś między 4,7 a 5cali (poniżej i powyżej tej wartości nie biorę pod uwagę) z dobrą rozdzielczością

brane pod uwage
doogee turbo dg2014 - bateria kaszanka i nie wiem jak z gps
iNev V3 - bateria jeszcze większa kaszanka i też cóś z GPS
Jaiyu G4S - trochu przydrogi i ten GPS
no i Xiaomi red rice/ hongmi 1s - tu chyba wsio tip top?????

jak ktoś chce mi jeszcze namieszać w głowie to proszę o propozycje :D
silas

Telefon:: BB 9900 Bold
ROM: stock

Reklama

Re: Proszę o poradę - Smartphone z andkiem za około 500pln

Postprzez eteri » 7 sie 2014, o 13:47

Jiayu G3C, z vatem wyrobisz się na styk 500zł :) GPS na początku ciężko, ale potem łapie ;)
eteri
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: Niedługo Jiayu G3C:)

Powrót do Jaki telefon kupić ?