• Reklama

Proszę o pomoc w wybraniu telefonu

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Proszę o pomoc w wybraniu telefonu

Postprzez peki » 3 lis 2011, o 22:21

Witam, to mój pierwszy post na waszym forum, mam nadzieje ze mi ktoś pomoże. Mam do wydania max 60usd. Interesuje mnie klawiatura qwerty, wifi, tv ( to już nie jest konieczność) , najlepiej 3,5 jack, 2,4 cala wyświetlacz ( nie mniejszy ). Cena wiadomo, jak najniższa, ale tez żeby nie wiązało się to z drastycznym spadkiem jakości. Może to być też slider ważne żeby był QWERTY. Do tej pory znalazłem te modele:

c6000

i9 pro

tutaj jest wszystko nieźle ale sprzedawca nie wzbudza mojego zaufania, jak ktoś zna wiarygodnego sprzedawce i9 pro z wifi to proszę podać link.

podoba mi się tez E71 ale coś nie mogę wyszukać takiego żeby miał wifi i żeby sprzedawca był "doświadczony".

Jeżeli posiadasz jeden z modeli to bardzo proszę o krotka opinie. Jeżeli masz inny telefon godny polecenia, o podobnej specyfikacji tez proszę o podanie modelu ( najlepiej link do aukcji ze sprawdzonym sprzedawcą, ale wiadomo sam model wystarczy ). Będę niezmiernie wdzięczny za wasze opinie, mam już mętlik w głowie od przeglądania i wybierania telefonów, naprawdę przydała by się rada posiadacza lub kogoś kto przynajmniej widział taki tel. Pozdrawiam
peki

Reklama

Postprzez zioq3k » 3 lis 2011, o 23:19

słuchaj.. firma "PRO" charakteryzuje się kiepską jakością wykonania..

Ja posiadam N97 PRO i się psuje jak durny (już po 1,5 miesiąca zaczął nawalać ) a więcej info możesz znaleźć w moich poprzednich postach..

jak by Ci się udało gdzieś dorwać no to szukaj

STAR TV N97 - Bardzo dobry chiński telefon , dobrze wykonany i działa na nim youtube

oczywiście posiada TV , WiFi, QWERTY i Touchscreen 3,2 "
zioq3k

Postprzez peki » 3 lis 2011, o 23:39

dzięki za odp. spoko ten telefon ale z tego co widzę to kosztuje około 100usd, a tyle nie mam.
peki

Powrót do Porównania telefonów