• Reklama

Proszę o pomoc w wyborze

Tematy dotyczące wszystkich telefonów, sieci, operatorów, bateri itp..

Proszę o pomoc w wyborze

Postprzez vortexx » 26 lip 2010, o 13:24

Witam wszystkich i cieszę się że jest takie forum jak to .
Proszę o porade.
W związku z czekającą mnie za miesiąc operacją i długą rehabilitacją proszę o pomoc w wyborze telefonu do 500 zł bym się nie zanudził.(telefon może być nowy lub używany)
Oto moje wymagania:
-stabilne połączenie z netem(poczta wp,opera,java,you tube,itp.) połączenie bezprzewodowe poprzez router,oraz paczka MB od operatora(choć jestem trochę zielony w te klocki,ale będę miał czas to wszystko opanować pewnie z waszą pomocą)
-w miarę dobry procesor by wszystko płynnie chodziło,
-dobry dotykowy wyświetlacz bym mógł bez rysika czasem wysłać sms jak i bezproblemowe poruszanie się po menu i aplikacjach,
-odbiornik tv,
-możliwość ładowania przez usb jak i 230v,oraz słuchawki na mini lub mikro jack,
-w miarę dobry aparat min 2 mpx by robił dobre fotki(mógłby być flash i zoom)
-polskie menu
Czytałem na forum,że jest kilka wersji danego telefonu więc proszę o podanie konkretnego modelu najlepiej z linkiem do strony.
Mogę zaryzykować kupno chińszczyzny.Zawsze używałem nokii lecz mój ostatni telefon 3120jest już 5 raz w serwisie.Myślę że Nokia wreszcie uzna reklamację bez naprawy i pozwoli na zwrot kasy.
Za wszystkie podpowiedzi i sugestie z góry dziękuję .
Pozdrawiam vortexx.
vortexx
vortexx
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 lip 2010, o 16:40

Reklama

Postprzez suchychleb » 26 lip 2010, o 14:16

Chińczyki dostęne w Polsce - z tego, co czytałem - nie spełnią Twoich wymagań. Właściwie każdy z tych opisów, które zamieściłeś, odnosi się do telefonu tej klasy co HTC czy innych smartfonów z OS. Chińczyki udają (bo mają udawać), że wszystko w nich chodzi jak w smartfonie. I jak ktoś chce mieć telefon, co udaje, raz na ruski rok mieć możliwość wejść do sieci odebrać maila albo sprawdzić rozkład busów na prostekj stronie (ja do tego chcę telefon), to może rozwarzać zakup chińczyka. Ty natomiast potrzebujesz coś trwałego, bo z nudów między innymi będziesz eksploatował telefon intensywnie.

To moje prywatne zdanie oparte o życiowe doświadczenie, bo kilka już lat na karku mam, żeby kupować produkt sprawdzony, choć nawet droższy, jeśli się go kupuje do poważnego wykorzystywania.

Sam natomiast używając telefonu mniej poważnie rozważam zakup Chińczyka i jak któryś w końcu kupię, będę w najbliższym czasie zdawać relację tu na forum.
suchychleb
 
Posty: 14
Dołączył(a): 24 lip 2010, o 11:35

Postprzez Koron » 26 lip 2010, o 14:47

Telefonu spełniającego Twoje "skromne" wymgania chyba nie ma, a jeżeli jest to nie na polskim rynku, na pewno chińczyk i napewno nie za 500 zł.
Avatar użytkownika
Koron
 
Posty: 93
Dołączył(a): 11 mar 2010, o 19:14
Telefon:: Samsung Galaxy S4
ROM: Android 4.3

Postprzez vortexx » 26 lip 2010, o 15:05

Co do wymagań to mogę od niektórych odstąpić np.tv.Pisałem że może być markowy używany.
vortexx
vortexx
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 lip 2010, o 16:40

Postprzez Koron » 26 lip 2010, o 20:02

Jeżeli możesz od nie których odstąpić to dwa podobne tematy się toczą na forum, zamykam.
Avatar użytkownika
Koron
 
Posty: 93
Dołączył(a): 11 mar 2010, o 19:14
Telefon:: Samsung Galaxy S4
ROM: Android 4.3


Powrót do Dyskusje ogólne o telefonach



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama
cron