• Reklama

Proszę o pomoc w sprawie zakupu zegarka

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Proszę o pomoc w sprawie zakupu zegarka

Postprzez lol1234 » 24 mar 2014, o 23:18

Witam zakupiłem podrobiony zegarek.
Dziś mi przyszło pismo że proszą mnie o wysłanie nr dowodu i dowód zakupu .
proszę o pomoc oczywiście w nazwie zakupionego zegarka nie ma napisanej nazwy firmy
Co mam zrobić w takiej sytuacji ??

http://scr.hu/2qou/nzn9b
lol1234

Telefon:: Nokia

Reklama

Re: Proszę o pomoc w sprawie zakupu zegarka

Postprzez dytruff » 25 mar 2014, o 02:06

Moim oczom ukazał się nowy mężczyzna i to jeszcze czarny! Sam już nie wiem.

Wysłane z mojego ZTE V975 przy użyciu Tapatalka
dytruff
AKTYWNY

Pochwały: 8
Telefon:: ZTE v975
ROM: B06

Re: Proszę o pomoc w sprawie zakupu zegarka

Postprzez existe » 25 mar 2014, o 05:01

no z ty, tlumaczeniem strony to zabawne bywa, nialem sie juz pytac co to za aukcja ze po polsku, a zegarek z niewolnikiem :-)
:-0
no musisz im wyslac to o co prosza, jako dowod zakupu mozesz im przeslac kopie przelewy z konta lub kopie z aliexpress - choc raczej bez tlumaczenia i czarnych mezczyzn - chociaz z 2giej strony czemu nie - dokonales zakupu na podstawie takiej wlasnie informacji i zakupiles czarny mezczyzna - to moze byc taki wlasnie skan
celem jest naliczenie ci podatku i nie sraj po gaciach - za czarnego mena.... to bys poszdl sedziec, ale za ten zegarek - to co najwyzej 50zl sie nalezy
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI