• Reklama

Prośba o opinię...

Tematy dotyczące wszystkich telefonów, sieci, operatorów, bateri itp..

Prośba o opinię...

Postprzez kamilj123 » 21 paź 2010, o 20:36

Drodzy użytkownicy tego forum. Chce dokonać zakupu chińczyka, ale niestety nie mogę sie zdecydować na konkretny model. Zastanawiam się nad STAR c5000 JAVA pl menu 2xsim WiFi tuner TV FM, Tiger WG3 G3 JAVA pl menu 2xsim WiFi tuner TV FM oraz SciPhone i68 4G JAVA 4 generacja WiFi.Czytalem to forum odnosnie kazdego z w/w telefonow, ale niestety jestem przez to jeszcze bardziej niezdecydowany. PIszecie o jakis "bajerach" typu wlaczanie odglosow podczas rozmowy, czy jest to w kazdym z w/w telefonow? czy ich menu jest identyczne itd? prosilbym o opis tych telefonow, ale ich posiadaczy, a nie kogos kto napisze "nie kupuj, doloz troche kup nokie", a takich tekstow jest pelno, ale to nie sa opinie uzytkownikow. Doradzcie mi co kupic:( dlugo sie zastanawialem nad Tiger'em, ale poczytalem na tym forum o dwoch pozostalych telefonach i teraz sam juz nie wiem.. A niestety juz dlugo sie zastanawiam i prosilbym wlasnie o doradzenie mi w tym sprzecie..
Z gory dziekuje.
kamilj123
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 paź 2010, o 20:24
Lokalizacja: lublin

Reklama

Postprzez marx » 22 paź 2010, o 00:56

telefony softowo sa podobne do siebie choć róznice oczywiście występują. w SciPhone i68 4G nie ma np możliwości włączenia tła podczas rozmowy.
Jedno jest pewne, prawie wszystkie chińczyki obsługują dualsim !! i mają baterie stosunkowo małej pojemności.
marx
Administrator
 
Posty: 12516
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Postprzez grazynka » 22 paź 2010, o 01:14

warto kupić bezpośrednio w chinach, bez polskich pośredników - taniej i szybciej
opis tu http://telchina.pl/viewtopic.php?p=2801
Ostatnio edytowano 11 gru 2011, o 19:35 przez grazynka, łącznie edytowano 1 raz
grazynka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 8 mar 2011, o 01:00


Powrót do Dyskusje ogólne o telefonach



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron