• Reklama

Prośba o nakierowanie

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Prośba o nakierowanie

Postprzez TLasky » 12 gru 2014, o 14:36

Witam

Przepraszam, jeśli kogoś zabolą zęby na widok tego posta, ale zagubiłem się na forum... proszę o wskazanie mi jakiegoś wątku, działu dotyczącego zakupu tabletu do ok. 200$ (wyszukiwarka pokazuje mi jakieś g**na :-)). Chodzi o mocny, porządny sprzęt z dobrą baterią, który służyć będzie do gier i codziennego użytku oraz nie rozpadnie się po pół roku :-).

Pozdrawiam
T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Reklama

Re: Prośba o nakierowanie

Postprzez TLasky » 12 gru 2014, o 16:47

OK, wszystko wskazuje na to, że tak naprawdę na rynku rządzą jedynie 3 opcje:

1. Onda v989.
2. Teclast Air.
3. Cube Talk X9.

Ktoś może się nieco więcej wypowiedzieć w kwestii poszczególnych modeli? Bo w tych wątkach jest taki burdel (niektóre zamieniły się w istną pomoc techniczną...). Zależy mi przede wszystkim na tym, żeby tablet był solidny, mało awaryjny i się nie grzał.

Z góry dziękuję za pomoc
T.

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Postprzez Gravis » 12 gru 2014, o 17:14

Miałem styczność z tabletem CUBE i nie powalał jakością wykonania. Teraz od roku użytkuję Onde V819 3G i jestem bardzo zadowolony. Gdybym kupował chiński tablet, to też ze stajni Ondy.
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Gravis
VIP

Pochwały: 31
Telefon:: Xiaomi Mi6
ROM: Xiaomi.eu

Postprzez kangax » 12 gru 2014, o 17:26

A brales pod uwagę tablety dostępne u nas? Brat od premiery ma della venue 7 3g i bardzo sobie chwali. Obecnie mocno potanialy venue 8. Ja się aktualnie zastanawiam nad Lenovo Yoga 2 (B8080) - ostatnio widziałem za 900 PLN.

Zobacz też jeszcze Pipo p1 i p8
kangax

Pochwały: 1
Telefon:: Xiaomi Redmi Note 2
ROM: MIUI v. 7

Postprzez TLasky » 12 gru 2014, o 19:07

kangax napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dzięki za podpowiedź, ale 8 cali to za mało, szukam coś koło 10" lub nawet więcej (o ile jest coś takiego) :-).

T.

TLasky
VIP

Postprzez kangax » 12 gru 2014, o 19:26

Yoga i Pipo m9 pro mają 10 cali:)
12 calowe tablety mają raczej chore ceny
kangax

Pochwały: 1
Telefon:: Xiaomi Redmi Note 2
ROM: MIUI v. 7

Postprzez marx » 13 gru 2014, o 18:57

mój syn od roku torturuje PIPO M9 Pro i ma się nadal dobrze, tablet z 3G i Aero2
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Powrót do Jaki telefon kupić ?