• Reklama

Promocje na aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Postprzez papciasmerf » 26 mar 2013, o 13:17

za 44 minuty będzie lumia900 za 99dolarów.. kuźwa jakby celnicy się nie czepiali to bym się skusił
papciasmerf

Reklama

Postprzez bumbum » 26 mar 2013, o 13:49

robston napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tak, z punktami za baloniki
Czekam na Xiaomi Mi A1
bumbum
VIP

Pochwały: 29
Telefon:: brak (czekam)

Postprzez markus70 » 26 mar 2013, o 14:02

robston napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Mylicie promocje.
Jedna jest związana z balonikami i z zakupem za 10 krotność wartości kuponu z baloników. Ta obejmuje wszystkie produkty.
Druga dotyczy produktów ze specjalnej listy i dodatkowo jest ograniczona liczba sztuk.

Dodatkowo dziś jest sporo przecenionych produktów, gdzie może obniżki nie są tak duże, ale nie ma ograniczeń, co do liczby przedmiotów i można dodatkowo skorzystać z kuponu z pierwszej promocji.

I z powyższego skorzystał bumbum i ja też :-)
markus70
VIP

Pochwały: 18
Telefon:: Z reguły Xiaomi :)

Postprzez papciasmerf » 26 mar 2013, o 14:26

http://www.aliexpress.com/activities/al ... l#screen-1

o tym mówicie?

za kazdym razem u mnie wyskakuje, ze towar wyprzedany.
a byly ciekawe oferty. a tak nawiasem pytajac: nie warto zamawiac towarów znanych marek w europie, prawda? w razie jakby celnicy sprawdzali paczkę a tam znane logo...
papciasmerf

Postprzez pablo84 » 26 mar 2013, o 14:28

Taaa. o GaGa deals mówią. Jedyny sposób na ich ustrzelenie to chyba coś na zasadzie snajpera.

A tak na marginesie szkoda, że 2 tyg. temu kupiłem Jiayu G3 bo teraz kupiłbym o ponad stówkę taniej :(

Znaleźliście może jakieś fajne aukcje godne polecenia? Wklejajcie linki :)
pablo84

Postprzez musiek » 26 mar 2013, o 14:48

To gdzie dziś kupię najtaniej/najlepiej Jiayu G3 bo jestem zdecydowany na przesiadkę z Newman N1 - głównie ze względu na dużo mocniejszą baterię... :]
musiek

Postprzez washuu » 26 mar 2013, o 14:51

Hmmm... dziś próbuje ustrzelić telefon od rana. Dwa razy już (prawie) mi się udało - kliknąłem na "Buy now" i strona mi przeskoczyła na formularz wpisywania adresu do wysyłki (choć mam profil uzupełniony). Natomiast kiedy w formularzu zmieniam domyślny kraj United States na Poland, to wtedy wyskakuje mi komunikat "Item Sold Out", taki sam jakbym się spóźnił z "Buy now".

Czy to znaczy, że na wypełnienie adresu do wysyłki mam jakąś sekundę? :evil:
washuu

Telefon:: MI NOTE

Postprzez markus70 » 26 mar 2013, o 14:56

musiek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Na wynikach wyszukiwania sortujesz po cenie i spróbuj zaznaczyć Shopping Festival.
Jeśli masz kupon balonowy, to pamiętaj, że cena musi być minimum 10*kupon

Tylko korzystaj ze sprawdzonych sprzedawców!
markus70
VIP

Postprzez papciasmerf » 26 mar 2013, o 15:01

u mnie to samo, klikam buy now i nagle SOLD OUT -____-

sprobuje ostani raz na tej aukcji i daje sobie spokój http://gaga.aliexpress.com/210003204-56 ... etail.html
papciasmerf

Postprzez bumbum » 26 mar 2013, o 15:27

papciasmerf napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tutaj nie ma opcji kupna. Aby kupic zw znizka 20usd musisz wybrac towar za minimum 200usd inaczej D blada.
Kupujesz jakiegos fona za 200usd, jeszcze przed zapłata obok ceny wybierasz jeden z kuponów które masz, w tym wypadku za 20usd i przechodzisz do płatnosci i to wszystko.
bumbum
VIP

Pochwały: 29
Telefon:: brak (czekam)

Postprzez papciasmerf » 26 mar 2013, o 15:54

ale mnei nei chodzi o wykorzystanie tych kuponików w ogole:P
chyba, że źle rozumiem całą idee tej zniżki.

odlicza czas (teraz nie co ponad 2h) i po uplywie tych 2h beddzie dostępna opcja BUY NOW.
papciasmerf

Postprzez markus70 » 26 mar 2013, o 16:29

papciasmerf napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Marne szanse. 5 sztuk do kupienia
markus70
VIP

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI