• Reklama

Promocje 11.11.2016

Podziel siE udanymi zakupami na aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cen? Najlepsze znaleziska, pokaż zakupy. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Promocje 11.11.2016

Postprzez Rangiz » sobota, 12 listopada 2016, 13:45

Warto zauważyć, że Aliexpress zabezpieczyło siebie, jak i sprzedawców, dużo lepiej, niż w ostatnich latach. Przede wszystkim przed cenowymi pomyłkami, ceny "promocyjne" wbijano wcześniej, na spokojnie i po prostu automat aktywował je wszystkie w systemie, o danym czasie.
Już nie było akcji, że Chińczyk walnął się gdzieś o jedno zero w cenie czy ilości towaru, nawet nie było dobrych ofert, gdzie sprzedawca zbiera sobie feedback bo otwiera nowy sklep i tam chce nabić komentarzy cisnąc towar po niskiej cenie...
Ale to nic dziwnego, w samej Polsce, w ostatnim roku, popularność zakupów made in Asia wzrosła gdzieś pięciokrotnie(co widać po liczach w grupach dyskusyjnych o zakupach, jak i tych osobnych z okazjami, liczby mówią za siebie - rok temu kilkanaście, max. kilkadziesiąt tys. ludzi w głównych krajowych grupach, teraz kilkaset tys.

Przy tylu osobach zainteresowanych chińskimi portalami, okazje znikają błyskawicznie, natomiast większość ludzi jest nabierana na takie promocje, jakie mamy u nas w lokalnych marketach - podnieść ceny raz a dobrze, później promować wyprzedaż i ewentualnie promocję z jakimiś bonami - analogia do kuponów z Chin.
Rozczarowanie, ale będzie już tylko gorzej, ludzie porzucają Allegro na rzecz Ali, a Chińczycy marketingowo, świetnie akcję rozegrali. Wielu świadomych zakupów sprzed roku, półtora, czy dwóch lat, większość tej farsy sobie odpuściła, ale lukę po nich i obroty napędzają ci nowi i tak to się kręci :lol:
Ostatnio edytowano sobota, 12 listopada 2016, 13:48 przez Rangiz, łącznie edytowano 2 razy
Rangiz
AKTYWNY

Pochwały: 13

Reklama

en.001phone.cn=

Postprzez Rafal1435 » sobota, 12 listopada 2016, 13:46

No trzeba było by zrobić jakiś FAQ póki sprawa świeża jeszcze ja za 2600zl wyrwalem wczoraj:
Xiaomi mi5
Xiaomi redmi pro
2x ZTE Axon mini.
Myślę że dobre ceny może nie rewelacja ale całkiem całkiem, do tego befrugal daje od konta 15$ za polecenie i 10$ za rejestrację, żeby wypłacić trzeba mieć 25$ uzbierane więc zrobiłem dwa konta i na transakcji za oba xiaomi (1500zl) dostałem jeszcze prawie 60$ cashbacka (wiem że PP miał lepsza promocje ale za późno się zorientowałem po drugie tylko do 1000zl). Na ZTE też zrobiłem ten myk więc suma sumarum z tego 2600 zrobiło się 2200zl a za te telefony dać 2200 to już mega okazja

PS. U mnie goldi wysyłal jeden z dwóch tel, jak sprawdzić który?
Rafal1435
VIP

Pochwały: 11
Ostrzeżenia: 1

Postprzez maggikk » sobota, 12 listopada 2016, 13:52

Teraz oby tylko celny tego nie czytał ;)

Ps. Macie farta, Goldi już wasze fony pakije a u mnie nadal weryfikacja płatności... liczą zielone ;)
maggikk

Postprzez kontrolaskarbowa » sobota, 12 listopada 2016, 14:04

Rafal1435 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

te axonmy mini to mega slabe telefony - aparat to jakas paranoja - mialem jedna sztuke bo skusilem sie na amoleda :)
kontrolaskarbowa

Postprzez Rafal1435 » sobota, 12 listopada 2016, 14:45

kontrolaskarbowa napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

te axonmy mini to mega slabe telefony - aparat to jakas paranoja - mialem jedna sztuke bo skusilem sie na amoleda :)

Trudno i tak idą na allegro ;)

maggikk napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja mam u goldiego SSM a Axony z DE wiec mogą mi wiecie co :)
Rafal1435
VIP

Pochwały: 11

Postprzez KarlosW » sobota, 12 listopada 2016, 15:15

W jd Zuk (niby)był i się zbył..
KarlosW
VIP

Pochwały: 25

Postprzez maciejet » sobota, 12 listopada 2016, 15:25

Zakupiłem wczoraj na Geekbuying Redmi 3S PRO za 129,99+ 1,45$ za wysyłkę z VAT Included. Zamówienia dokonałem wczoraj a w dniu dzisiejszym chciałbym je opłacić. Niestety jest problem tego typu, że jestem na swoim koncie na Geeku wchodzę w zakładkę Unpaid lecz nigdzie nie mogę znaleźć czegoś co przekierowałoby mnie do płatności. Klikam view details i też nic takiego nie widzę. Może ktoś mi pomoże?

Obrazek
maciejet

Pochwały: 1

Postprzez szymi » sobota, 12 listopada 2016, 15:29

pewnie czas minął na płatność
szymi
VIP

Pochwały: 69
Ostrzeżenia: 2

Postprzez maciejet » sobota, 12 listopada 2016, 15:34

Gdzieś czytałem notyfikację, że zamówienie wygaśnie jeżeli nie zostanie opłacone w ciągu 6 dni. A tutaj nie minęły nawet 24 godziny.
maciejet

Pochwały: 1

Postprzez blue_voyager » sobota, 12 listopada 2016, 15:35

Oferty promocyjne często mają dużo krótszy czas na płatność, zdarzają się nawet takie z 2-godzinnym ograniczeniem.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 208
Ostrzeżenia: -1

Postprzez marik1 » sobota, 12 listopada 2016, 15:40

Ja tam się częściej spotykałem z 30-ma minutami, choćby na morele.net. Najlepiej od razu opłacać.
marik1
AKTYWNY

Pochwały: 3

Postprzez twolipan » sobota, 12 listopada 2016, 20:51

Rangiz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Masz oczywiście rację, ale jest też inna strona medalu: Chińczycy osiągnęli sukces dzięki przejęciu myślenia Europejskich producentów. A ona się sprowadza do bardzo prostej strategi: robimy g@wno, pakujemy je w papierek i medialnie mówimy, że to złoto które MUSISZ kupić.
Później przez lata zmienia się np. kolor obudowy i od nowa sprzedaje się to samo, prekursorem był oczywiście Apple. Dziś można telefon który wybych i parzy użytkowników z sukcesem szprzedawać, bo masy przygłupów ustawiają się w kolejkach nie zwracając uwagi na nic. Nauczona ich, że ich wartość i pozycja jest związana w posiadaniem następnego topowego g@wna. Naprawdę chwila zastanowienia i spojrzenia na to z boku i można doznać szoku gdzie my dziś żyjemy...
I od momentu jak Chińczycy to załapali, to mamy "reklamę szeptaną" szyli armię debili na YT lub własnych stronach którzy "testują dla nas" ich elektronikę która tak się składa, dostają za darmo w wersjach testowych. Dzięki temu w kilka miesięcy MI5 osiągnął status "najlepszego brandowego fona" genialnego, szybkiego, wspaniałego itp.itp. Genialna i co najważniejsze praktycznie darmowa reklama która jest skuteczniejsze od każdej robionej przez LG, Sony czy inne EU firmy.

Nie ma znaczenia, że kilka miesięcy temu MI4 były sprzedawane identycznie za 1200 zł jak dziś MI5 i że realnie NIE MA ŻADNEJ RÓŻNICY między tymi słuchawkami, podobnie jak z jego poprzednikiem. Różnice są bowiem na papierze i w gadce pijarowskiej, a realnie ( w sposób widoczny i istotny dla użytkowania) mając odpowiednie narzędzia i potrzeby różnice będą miały znaczenie dla ...1 %? Reszta nigdy by tych różnic nie zauważy.
Ale i tak będą zabijali udowadniając jak to im się antutu srutu pokazuje wynik xxx, że im się nie grzeje telefon ( czy ktoś w Was pomyślał jakim prawem dostajemy niedopracowany produkt który w ogóle nie powinien się grzać?), że im się nie tnie, że mogą sobie "tapnąć" w boczek...
Janusze muszą tak robić, bo dzięki temu czują się ( w głowie) doskonale, przekonani że mają produkt który czyni ich "wyjątkowymi" lepszymi po pierwsze od tych młotków z dystrybucji EU płacących x razy więcej na "nasze" marki, a dwa super zaradni robiący w AZJI zakupy. I za to Janusz tak naprawdę płaci dziś 1000 zał kupując MI5, LeMa x MZeizu itp.itp. Poziom współczesnego absurdu osiągnął taki poziom, że zaczynamu go już nie zaważać, idziemy za to pograć w Pokemony...

Pochwały przyznane za posta: 3
twolipan

Pochwały: 4

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić