• Reklama

Promocja na Aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Promocja na Aliexpress

Postprzez kris_kjk » 2 gru 2013, o 16:02

Zgadza się, jest masa zawyżonych cen, ale jeśli nie kupujemy aby sprzedać dalej, tylko dla siebie, to korzystając z zakładek wybieramy odpowiednia kategorię jest szansa, ze coś w naprawdę rozsądnej cenie znajdziemy.
kris_kjk

Pochwały: 3

Reklama

Postprzez xpictianoc » 2 gru 2013, o 16:20

ja na te gaga nie poluje ale miła niespodzianka to 3 kupony po 10$ :) Jesli tyle daja do gold vip to ciekawe ile do platinum :)
xpictianoc

Postprzez lukkki » 2 gru 2013, o 17:02

"Sorry, this product is sold out."
gaga sraga :)
lukkki
VIP

Pochwały: 13

Postprzez drago68 » 17 gru 2013, o 12:16

Dostałem z aliexpress na e-maila kupon na 10$ i wchodząc na wiadomość i klikając aby go aktywować logując się do aliexpress wyskakuje coś takiego:

Sorry, you failed to get the coupon. Please check your coupon account to see if you have already received the coupon.
if not, please contact our customer service for assistance.

W swoich kuponach nie mam... sprawdzone.
Napisałem do nich zobaczymy...???
Czy może miał ktoś z Was taki problem z aktywacją kuponu... no bo w sumie to szkoda tych 10$....
drago68
VIP

Pochwały: 85
Telefon:: Xiaomi RN4

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI