• Reklama

Program do obsługi telefonu z poziomu PC

Chińskie telefony z androidem, pytania, problemy, pomoc

Program do obsługi telefonu z poziomu PC

Postprzez johniee » 8 sty 2014, o 18:06

Witam, mam pytanie odnosnie programu do obslugi telefonu model to i9082 jak instalowalem telefon to musialem pobrac sterowniki i z folderu je istalowalem zainstalowalo sie jako Mtk65xx, chodzi mi o dostep do pamieci telefonu, jezeli jest mozliwosc dostepu do pamieci wlasnej telefonu bez programu to prosze mi powiedziec jak, po zainstalowaniu telefonu i sterownikow pojawil sie dostep tylko do karty SD. Pozdrawiam jezeli jakies pytania co do aukcji gdzie kupilem itd to prosze zadawac. A android to 4.1.1 , chcialbym sie dowiedziec tez jak mozna go "spolszczyc" jestem nowy w tej strefie.
johniee
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 sty 2014, o 17:58
Telefon:: Mediatek
ROM: Android 4.1.1

Reklama

Re: Program do obsługi telefonu z poziomu PC

Postprzez Avoid » 9 sty 2014, o 15:38

Już wiele razy na forum było pisane, lecz że jesteś nowy to powtórzę, że telefony MTK bardzo ciężko jest "spolszczyć" bez narażania telefonu na przemianę w przycisk do papieru. Ewentualnie, choć nie na wszystkich działa, wgraj aplikację MoreLocale2, ze sklepu Play, (na pewno znajdziesz)
i ustaw w niej język na Polski, jak to zrobisz daj znać z jakim skutkiem podziałało.
Avoid
 
Posty: 36
Dołączył(a): 28 gru 2013, o 17:44
Telefon:: MTK
ROM: Firmware

Re: Program do obsługi telefonu z poziomu PC

Postprzez johniee » 13 sty 2014, o 17:09

To moze jednak nie bede probowal narazie, Ale dzieki za odpowiedz, jakos ten angielski nie jest az tak uporczywy, a obsluga jest intuicyjna dla osoby ktora chociaz w dobrym stopniu zna ang. Wiec narazie zostaje przy oryginalnym sofcie, btw a czy wgranie od nowa androida nie zalatwiloby sprawy?
johniee
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 sty 2014, o 17:58
Telefon:: Mediatek
ROM: Android 4.1.1

Re: Program do obsługi telefonu z poziomu PC

Postprzez fake4r » 13 sty 2014, o 17:10

android = soft
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Program do obsługi telefonu z poziomu PC

Postprzez Wdhiz » 13 sty 2014, o 19:02

Sprawdź sobie MYPhoneExplorer i SnapPea.
Ten drugi zadziałał jako tako - PC zobaczył telefon, odczytał kontakty. Niestety nie udał się import kontaktów do telefonu z pliku wygenerowanego przez Samsung new PC studio.
Wdhiz
AKTYWNY
 
Posty: 317
Dołączył(a): 28 cze 2013, o 01:29
Lokalizacja: stamtad

Re: Program do obsługi telefonu z poziomu PC

Postprzez johniee » 15 sty 2014, o 23:20

fake4r napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

kolego umiesz czytac ze zrozumieniem? Odpowiedzialbys na pytanie zamiast bezsensownie nabijal posty. Pozdrawiam

btw. mam strasznie duzy phone idle, bateria starcza na max 8h da sie cos z tym zrobic? phone idle i cell standby zabiera ponad 90 procent baterii rozumiem ze telefon nie jest nokia 3310 i swoje musi utrzymac ale czy nie ma mozliwosci zmienienia planu oszczedzania tak aby korzystal z pelnej mocy procesora karty grafiki jak bedzie tego potrzebowal tylko i wylacznie?, lub zmniejszenia phone idle?
johniee
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 sty 2014, o 17:58
Telefon:: Mediatek
ROM: Android 4.1.1

Re: Program do obsługi telefonu z poziomu PC

Postprzez fullrespect » 23 lut 2014, o 03:32

Polecam tą apkę: https://play.google.com/store/apps/deta ... aver&hl=pl
Mi zdecydowanie wydłuża życie fona.
Pozdrawiam - Tomek,
http://www.delanengineering.com - sensor ruchu głową :)
fullrespect
AKTYWNY
 
Posty: 217
Dołączył(a): 5 gru 2013, o 13:39
Lokalizacja: Nuneaton
Pochwały: 6
Telefon:: Xiaomi Redmi Note 2
ROM: 5.9.2


Powrót do Pytania, problemy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama