• Reklama

Producent lub hurtownia w chinach

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Producent lub hurtownia w chinach

Postprzez elbandito » 9 lip 2013, o 07:49

Witam,

Jestem zainteresowany importem elektroniki na handel hurtowy w europie głownie tablety, telefony i akcesoria. W związku z czym szukam już sprawdzonych dostawców bardzo proszę o podzielnie się swoimi doświadczeniami.
elbandito

Reklama

Postprzez drago68 » 9 lip 2013, o 08:28

Poczytaj forum [hide]http://www.forum.bigchina.pl/index.php[/hide] może tam znajdziesz ...
Ostatnio edytowano 11 lip 2013, o 07:11 przez drago68, łącznie edytowano 1 raz
drago68
VIP

Pochwały: 85
Telefon:: Xiaomi RN4

Postprzez Grech » 9 lip 2013, o 10:15

Kolejny biznesmen na forum :) Jeden do dzisiaj czeka na odpowiedź na maila :)
Grech
AKTYWNY

Pochwały: 10

Dostawca z Chin

Postprzez liyouna87 » 10 lip 2013, o 11:13

Sprawdź myefox.pl - mają duży wybór chińskich telefonów i tabletów. Z tego co wiem oferują współpracę dropshipping, ale sprzedaż hurtową na pewno też.
liyouna87

Postprzez dominik17g » 11 lip 2013, o 10:52

Cześć. mam pytanko do was jak to jest w końcu z tym vatem cłem na telefony z Chin ?

Mam działalność gospodarczą i zamówiłem sobie dwa telefony Lenovo na Aliexpress nikt mi ich nie oclił ani nie zapłaciłem VAT bo na paczce mam dopuszczone do obrotu krajowego ?

i co teraz mogę to sprzedać u nas na allegro i wystawić na to swoją fakturę/rachunek/gwarancję ? Dostałem na te telefony fakturę elektroniczną od Chińczyka czy taka może być ? Kiedyś pytałem w UC czy taka faktura może być powiedzieli że tak tylko żeby był certyfikat EU ale jak go nie ma bo telefony Lenovo nie mają tego certyfikatu a każdy na allegro sprzedaje je jak opętany, osoby prywatne jak i FIRMY a na TO nie ma certyfikatu wiem to z wiarygodnego źródła.

Powiedzcie mi jeszcze jak to jest inni sprzedawcy z allegro normalnie sprzedają takie telefon i nie mają do nich PL instrukcji przecież ? co w takim przypadku. I pewnie też nie płacą ani vat ani cła.
dominik17g

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI