• Reklama

PROBLEMY Z PŁATNOŚCIAMI ALIEXPRESS 11.11

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: PROBLEMY Z PŁATNOŚCIAMI ALIEXPRESS 11.11

Postprzez jigaman » 11 lis 2015, o 14:08

Mocarz11 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

sądzę, że to możesz załatwić jutro w banku, dzwoniąc żeby zablokowali transakcje (tak mi sie wydaje). Każdy chyba sie może pomylić. Jak nie da rady w banku to w ali.
ps
Przy płatnościach online nie powinno sie wciskać kilka razy guzika, albo cofać/odświeżać strony (jakoś się tego trzymam). Dobre strony mają chyba zabezpieczenia żeby dublowanie platnosci sie nie udawało.
jigaman

Pochwały: 1
Telefon:: Xiaomi Redmi Note 2

Reklama

Postprzez urfeen » 11 lis 2015, o 14:17

jigaman napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

sądzę, że to możesz załatwić jutro w banku, dzwoniąc żeby zablokowali transakcje (tak mi sie wydaje). Każdy chyba sie może pomylić. Jak nie da rady w banku to w ali.
ps
Przy płatnościach online nie powinno sie wciskać kilka razy guzika, albo cofać/odświeżać strony (jakoś się tego trzymam). Dobre strony mają chyba zabezpieczenia żeby dublowanie platnosci sie nie udawało.

Kiedyś poszedłem tym tropem w T-Mobile , wypełniłem druki , czekałem 2 tygodnie ...Nic z tego.
Napisałem na chat :
http://www.aliexpress.com/help/contactu ... 12.T1gtN1#
i na dole strony wybierz "Online Service" i podaj im Oder ID
urfeen

Telefon:: iPhone 5S

Postprzez Jacke55 » 11 lis 2015, o 14:21

Odpowiedź z supportu dla tych co jak ja zapłacili 2 razy i im 2 razy skasowało z konta:

From our past experience, some banks would pending the money though payment request is cancelled by AliExpress. In this case, the bank would release money to your bank account in approximately one month (This time could be different due to specific policy of the specific bank).
Jacke55
AKTYWNY

Pochwały: 21
Telefon:: opo

Postprzez abilidian » 11 lis 2015, o 14:33

Sluchajcie płacąc kartą z t-mobile (usd), muszę podawać ten kod z tyłu karty? Jestem w terenie i zapomniałem ją wziąć :-/
abilidian

Telefon:: Lenovo

Postprzez robot » 11 lis 2015, o 14:33

Ja tez sie pospieszylem , zaplacilem 2 razy . Tylko ze zawsze przed zaplata przelewam tylko tyle ile trzeba na zakup - i w sumie skasowalo tylko raz , ale druga zaplate widze jako "zablokowane" mimo ze nic nie bylo zablokowane . Robilem nastepne platnosci i wszystko ok.
robot
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: lumia

Postprzez robot » 11 lis 2015, o 14:34

abilidian napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

musisz , bez tego nie przejdzie

Autor postu otrzymał pochwałę
robot
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: lumia

Postprzez abilidian » 11 lis 2015, o 14:38

robot napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dzięki za info, jeżeli teraz zamówię, ze zniżką 15 i 10$ to mogę zapłacić jutro rano około 7? :-D
abilidian

Telefon:: Lenovo

Postprzez jigaman » 11 lis 2015, o 14:40

Jacke55 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

jest info z automatu ALi:
Announcement:
Due to the increased amount of visitors to our site on our 11.11 Global Shopping Festival, some buyers have been receiving payment error messages. If you have received such a message, please
1. First check your bank account. If the payment has already been deducted, your order has been processed.
2. If not, please try to pay again in half an hour.
3. In case you paid for the same order several times,duplicate payments will automatically be refunded.

Autor postu otrzymał pochwałę
jigaman

Pochwały: 1
Telefon:: Xiaomi Redmi Note 2

Postprzez niedziel » 11 lis 2015, o 14:41

robot napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

dlatego dobrze miec AliPay podlączone pod konto aliexpress. wtedy klikasz i potwierdzasz, bez wpisywania danych i numerów z kart. Tak idzie przez komórkę, na kompie nie wiem czy tak samo szybko. ( Wczesniej trzeba było wpisywać hasło do alipaya aby potwierdzić a teraz nie).
niedziel

Telefon:: S3
ROM: Original

Postprzez niedziel » 11 lis 2015, o 14:55

abilidian napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

W zakladce order (zamowienia) w szczegolach danego zamowienia masz czas podany do kiedy mozesz przelac
niedziel

Telefon:: S3
ROM: Original

Postprzez bumbum » 11 lis 2015, o 21:25

SPOKO, nie denerwujcie się , podczas ostatnich promocji kilka miesięcy temu miałem dokładnie to samo. kase mi zwinęło a płatnosci nie było. Zapłaciłem drugi raz bez problemu a za ten pierwszy raz zwrócili po kilku dniach.
Czekam na Xiaomi Mi A1
bumbum
VIP

Pochwały: 29
Telefon:: brak (czekam)

Postprzez Aksjomat » 11 lis 2015, o 21:29

niedziel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

W zakladce order (zamowienia) w szczegolach danego zamowienia masz czas podany do kiedy mozesz przelac

Znalazłem taką informację w My AliExpress > Order List > Order Detail "Reminder: Without payment, this order will be cancelled after: 19days 23hours 37minutes 37seconds." Czy to oznacza, że mogę sobie spokojnie zapłacić za tydzień, gdy przyjdzie mi karta walutowa, i uwzględnione kupony ani zniżki nie znikną po 11.11, a ostateczna cena się nie zmieni? A nie teraz przepłacać za przelewy24 albo płatność kartą pln. Niektórzy mówią, że sprzedawcy mogą podwyższać cenę, zastanawiam się też czy po chińskiej północy kupony i zniżki automatycznie się nie anulują.
Aksjomat

Telefon:: HTC Wildfire S
ROM: Cyanogen Mod 11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić