• Reklama

Problemy z antelife.com

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Problemy z antelife.com

Postprzez existe » 23 sty 2014, o 02:35

cesc napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

wg mojej wiedzy, to tam jest tak; tracking nr - chinczyk dostaje w momencie zlozenia przez niego zlecenia przesylki, co robi zapewne przez internet. kobitka drukuje naklejke i wraz z zamowieniem przeznacza do realizacji. Lezy to na jej biurku iles tam dni (to o tym pisza, ze niby trzeba czekac 2-3 dni, az system ujawni) az wreszcie jakis pan magazynier wezmie to zlecenie - zapakuje i wklada do worka do dostarczenia na poczte. Na poczcie sie pojawi, to zostaje zeskanowany i wowczas pojawia sie 2gi wpis w systemie.
W twoim wiec przypadku - 15 01 kobitka/sprzedawca wydrukowala sobie naklejke, a 22/01 dostarczono ja na poczte.
teraz beda pojawiac sie kolejno wpisy, ktore tak serio malo znacza, bo np w dhl, u mnie w ciagu 2 dni pojawilo sie okolo 7 wpisow, swiadczace, ze paczka 7 razy doslownie rzucano gdzies z miejsca na miejsce, a ciagle paczka byla w hong Kongu
musisz czekac :-) 10-60 dni, az dotrze, a czas zalezy od szczescia - bo pewnie wysylke do eu robia tylko w okreslonych dniach tygodnia/miesiaca
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Reklama

Postprzez mentorkmk » 23 sty 2014, o 13:29

raczej tak, nastepny status powinien byc cos na ksztalt arrived overseas albo coskolwiek innego z arrived
mentorkmk
AKTYWNY

Pochwały: 22
Telefon:: brygada RR

Postprzez snopek3 » 29 sty 2014, o 14:33

Cześć
zdecydowanie nie polecam tego sklepu. 13 stycznia zamówiłem u nich Xiaomi Hongmi Red Rice cena super 172$ według tego co wyświetlało się przy zakupie wysyłka w ciągu 24h. Po 4 dniach od zakupu napisałem meila z pytaniem co i jak odpisali że telefonu nie ma od kilku dni i będzie za jakieś 2-3 dni. (wychodzi na to że sprzedali wirtualny towar 13 stycznia).
20 stycznia przysyłają mi tracking number następnego dnia sprawdzam status i mam
2014-01-21 00:00, Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)
i tak do dzisiaj. 24 stycznia piszę im meila i odpisują że telefon wysłali i mam cierpliwie czekać na zmianę statusu - (pewnie do 7 lutego mam cierpliwie poczekać).
Wydaje mi się że nie wyślą tego telefonu wogóle (może zbyt tanio go sprzedali) albo dopiero po ich nowym roku a teraz tylko zarezerwowali tarcking number. Obym się mylił, kontakt meilowy z nimi ok odpisują w ciągi 24 h.

Pozdrawiam
snopek3

Telefon:: Xiaomi Redmi

Postprzez bartazzz » 29 sty 2014, o 14:35

spróbuj poszukać jeszcze na 4px lub ezyparcels wtedy będziesz widział czy paczka jest fizycznie nadana
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez snopek3 » 29 sty 2014, o 15:20

bartazzz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

4px jej nie widzi bo to jest RQ...........SG
na ezyparcels
Status Updated Date Updated Location
PHYSICAL ITEM RECD 21/Jan/2014 11:03:09 HONGKONG
snopek3

Postprzez bartazzz » 29 sty 2014, o 15:22

to znaczy że nadali, też mam taki status z paczką z tej daty, teraz będzie wszystko stało
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez snopek3 » 29 sty 2014, o 15:28

poczekamy zobaczymy ale liczyłem że jak wyślą przed nowym rokiem to coś się chociaż status zmieni
snopek3

Postprzez snopek3 » 17 lut 2014, o 17:19

Jednak muszę zreflektować się nad poprzednim postem. Telefon dotarł 10.02 wszystko ok. W pełni sprawny i oryginalny. Jakby nie nowy rok pewnie byłoby wcześniej. Jak na darmową wysyłkę SG to i tak niezbyt długo.
snopek3

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI