• Reklama

problemy w sporze

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

problemy w sporze

Postprzez kr1s1983 » 18 sie 2014, o 14:27

witam
zakupiłem w czerwcu telefon i go nie dostałem.Sprzedawac mi go wysłał jednak po statusie despached to overses 19.06 nic nie dostałem.Paczka jakby gdzies zagineła.otworzyłem spór,eskalowałem go i teraz mam jakies przepychanki.Zostałem poproszony o dodanie dokumentacji i załacznikow wiec dodałem zrzuty ekranu z sledzenia ze paczka wyszla z SIngapuru ale na Poczie Pl juz nei dotarła.Oni po 4 dniach znow czekaja na moja odpowiedz ile dni moge poczekac.Znow mam 4 dni czekania a moja ochrona zakupu konczy sie za 7 dni.
Nie wiem co teraz robic,czy po tych 4 dniach mi juz w koncu zaczna wracac kase czy cos mam rpzedluzac z ta ochrona?dzieki z gory za pomoc
kr1s1983

Pochwały: 2
Telefon:: Xperia J

Reklama

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI