• Reklama

Problem z zatrzymanym telefonem

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Problem z zatrzymanym telefonem

Postprzez paradys23 » 20 wrz 2014, o 03:50

Witam jestem tu nowy wiec proszę o wyrozumiałość . Mam mały problem a mianowicie taki . Kupiłem tel podróbkę galaxy s5 ma logo itp ...18 tego o godzinie 20 tel dotarł do warszawy o 2 w nocy został zatrzymany w urzędzie celnym i do tej pory tam wisi . Nie bardzo wiem co dalej czy go zwalnią czy będą wołać papiery a jeśli tak to czy się przyznać do kupna . Mętlik mam w głowie od czytania juz na forum każdy pisze co innego . Bardzo proszę o jakąś rade może ktoś z was miał już taki przypadek z podrobionym telefonem .
paradys23

Telefon:: samsung

Reklama

Re: Odp: Problem z zatrzymanym telefonem

Postprzez paradys23 » 20 wrz 2014, o 04:04

Właśnie zmienił się status na wysłany . Pytanie tylko czy do mnie czy do innego UC . Jakie jest prawdopodobieństwo że jednak paczka dojdzie do mnie bez kłopotów ? Obrazek
paradys23

Re: Problem z zatrzymanym telefonem

Postprzez szymi » 20 wrz 2014, o 10:17

masz odpowiednie działy to nie zakładaj następnego
szymi
AKTYWNY

Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Postprzez OldMarek » 20 wrz 2014, o 12:37

To, że jesteś nowy nie oznacza, że możesz olewać to forum przez zakładanie tematów, które już wielokrotnie były poruszane. Wystarczy trochę poszukać i poczytać.
OldMarek

Telefon:: Samsung

Postprzez paradys23 » 20 wrz 2014, o 15:40

Do olewania kolego sympatyczny to tu daleka droga . Wiele spędziłem czasu szukając jakiś informacji zanim napisałem i poprosiłem o pomoc .
paradys23

Postprzez ebola1972 » 20 wrz 2014, o 15:44

Spokojnie czekaj na kolejny status. Nikt z fusów nie wywróży co będzie dalej. Najprawdopodobniej paczka leci do kolejnego Wer w zależności gdzie mieszkasz. Jak pojawi sie kolejny status zadaj pytanie w odpowiednim temacie.

Wysłane z Xiaomi Red Rice
ebola1972
VIP

Pochwały: 44
Telefon:: Xiaomi RR

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI