• Reklama

[M2] Problem z xposed

[M2] Problem z xposed

Postprzez bertokr » czwartek, 3 grudnia 2015, 20:06

Witam,
Od niedawna posiadam M2 Mini, kupiony w X-Komie, wersja oprogramowania 4.5.30 International. Jest to pierwszy raz gdy mam styczność z Flyme OS, wcześniej używałem tylko czystego androida bądź Cyanogenmoda i nie moge sobie poradzić z xposed.

Instaluje Xposed z tego poradnika: https://meizufans.eu/forum/topic/2466/h ... lyme-4-5-x
Wszystko jest ok, komendy w ADB wchodzą normalnie, restartuje telefon, "aktualizują" się aplikacje, telefon normalnie się włacza. Następnie przy próbie zainstalowania apk Xposed Installer wyskakuje komunikat "Aplikacja nie została zainstalowana". Nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić, ponieważ to apk instaluje sie bezproblemowo na każdym telefonie (najwyżej później nie działa bo nie ma frameworka, ale instalować powinno się normalnie). Root oczywiście posiadam i działa.
edit: zauważyłem właśnie, że nie moge instalować żadnych apk, nawet ze sklepu play. Od czasu wykonania tych poleceń w adb. Zostaje mi factory reset czy jakoś jeszcze da się uratować sytuację?

Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam.
bertokr

Reklama

en.001phone.cn=

Re: [M2] Problemy nowicjusza (karta pamięci i xposed)

Postprzez clorox » czwartek, 3 grudnia 2015, 20:30

Karta SD jest zablokowana przed zapisem (w androidzie powyżej 4.4.2). Rozwiązanie w dziale FAQ na pl.meizum2.wikia.com. Xposed - jaką wersję instalujesz?
clorox
AKTYWNY

Pochwały: 39

Re: [M2] Problemy nowicjusza (karta pamięci i xposed)

Postprzez bertokr » czwartek, 3 grudnia 2015, 20:50

clorox napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Co do karty pamięci to właśnie znalazłem tą informacje i usunąłem pytanie z poprzedniego postu chyba w czasie jak pisałeś, w każdym razie dzięki.

A co do Xposed to instaluje to z takich wersji:
1438434935742-xposedmanualinstall.zip
xposed-v78-sdk22-arm64.zip
XposedInstaller_3.0_alpha4.apk

Użyłem wersje arm64, bo chyba w M2 jest procesor 64bitowy, tak?
bertokr

Re: [M2] Problem z xposed

Postprzez clorox » czwartek, 3 grudnia 2015, 21:04

Tak, Wersja dobra., powinno działać. Na 4pda.ru jest też instrukcja, muszę poszukać i przetłumaczyć.
clorox
AKTYWNY

Pochwały: 39

Re: [M2] Problem z xposed

Postprzez bertokr » piątek, 4 grudnia 2015, 14:36

Problem rozwiązany tym sposobem:
http://jamp.xyz/andr/xposedmeizu-m2-note/
bertokr

Powrót do Pomoc techniczna