• Reklama

Problem z wysyłaniem długich sms play honor holly

Problem z wysyłaniem długich sms play honor holly

Postprzez fracht » poniedziałek, 25 stycznia 2016, 21:40

Próbowałem różnych aplikacji i wszędzie ten sam problem. SMS wysyłają się normalnie, ale wystarczy, że wpisze się więcej słów i sms jest dłuższy, wówczas sms nie wysyła się i wychodzi error, nieważne jaka by to nie była aplikacja. Proszę o pomoc.
fracht

Reklama

Re: Problem z wysyłaniem długich sms play honor holly

Postprzez Bajur » wtorek, 26 stycznia 2016, 03:24

Sprawdziłeś, czy telefon nie przerabia Ci SMS w MMS? Sprawdź sobie konfigurację MMS i spróbuj ponownie. Ewentualnie przeszukaj ustawienia wiadomości i wyłącz automatyczną konwersję w MMS. Tylko to mi się kojarzy na razie. Z krótkimi SMS jest ok?

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
Bajur

Pochwały: 1

Postprzez bonano » wtorek, 26 stycznia 2016, 04:13

Jak długie są te SMSy? Masz jakiś licznik znaków/ilości SMSów, z których taki jeden długi się składa?
bonano

Pochwały: 1

Postprzez fracht » wtorek, 26 stycznia 2016, 13:23

Przerabianie na mms wyłączone było. Zauważyłem że jak są słowa z polskimi znakami to jest problem. Bez polskich znaków można wysłać dłuższego smsy. Trochę dziwne bo na innym telefonie z tej samej aplikacji Yaata wysyła każdego sms z polskimi znakami więc trochr nie rozumiem dlaczego honor Holly ma problem.
Fabryczna aplikacja do sms zmienia automatycznie polskie znaki na zwykłe o z i puszcza wiadomość.
fracht

Powrót do Huawei