• Reklama

Problem z wyborem telefonu

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Problem z wyborem telefonu

Postprzez jarr25 » 26 lis 2014, o 04:35

Witajcie, szukam telefonu dla siebie i za nic nie mogę wybrać właściwego - jakby go jeszcze nie było, jakby dopiero miał wyjść ;)

Moje potrzeby to:
-cena około 200-250$ ale im mniej tym lepiej
-design i wygląd najlepszy - przede wszystkim cienki i smukły, elegancki wygląd. Interesuje mnie aluminium, stal, drewno, szkło, może być ostatecznie coś w ciekawy wzorek, byle nie plastik(chyba że ma covera lub wymienną obudowę do dokupienia która sprawia że estetycznie wygląda). W tej kategorii najbardziej podobają mi się k900 i iocean x8/mini, elife . Cienkie ramki.
-bateria. chcę mieć wszystko włączone (a jeśli już nie to choć hdspa cały dzień i żeby tel ten dzień spokojnie wytrzymał)
-nie gram jakoś szczególnie w gierki, może gta:sa sobie zainstaluje także to by miało ruszyć bez ścinek ;) ale gps ma łapać od razu
-ma mieć te wszystkie bajery LTE, 4G, NFC, bezprzewodowe ładowanie, gesty, diody powiadomień, czujniki od wszystkiego, skanery linii - im więcej tym lepiej :)
-ekran mile widziany hd
-ma chodzić bez ścin (oczywiście rozumiem instalacje softów) - ale finalnie - ma nie mieć resetów, freezów, bugów itp. itd.
-słucham muzy przez spotify więc tu ma być bardzo dobry także w tej kategorii to chyba G6s?
-aparat jak najlepszy do tego zestawu.

Hmm, i dałoby się coś znaleźć dla mnie? ;p
jarr25

Telefon:: htc

Reklama

Re: Problem z wyborem telefonu

Postprzez Dablju » 26 lis 2014, o 09:12

W tej cenie to chyba nie osiągalne ;) za dużo wymagań, z czegoś musisz zrezygnować.
Czytając początek przyszedł mi do głowy Umi Zero - 200$, fajny design, szkło + metal, całkiem całkiem bateria, ekran FHD, bardzo dobry aparat. Niestety nie potrafię ci odpowiedzieć czy GPS będzie dobrze łapać bo to nie Qualcomm, LTE też nie posiada. Ścin raczej nie powinno być, choć to nowy telefon to mogą wystąpić niewielkie problemy z softem.
Proponuje ci byś zrobił listę co jest dla ciebie najważniejsze a na końcu co nie jest konieczne. Być może wtedy coś znajdziemy.
Dablju
VIP

Pochwały: 35
Telefon:: ZTE Geek
ROM: 4.2.2

Postprzez bergmen » 26 lis 2014, o 11:32

Jeszcze jest melodia przyszłości: Elephone P3000S - nafaszerowany bajerami, czujnikami itp. Tylko jeszcze trwa przedsprzedaż - więc nic konkretnego nt. działania nikt nie napisze.
bergmen
AKTYWNY

Pochwały: 28
Telefon:: mi5S 4/128
ROM: gLOBAL DEV

Postprzez marx » 26 lis 2014, o 11:44

Elephone P3000S na dniach będzie w sprzedaży, ale na opinie trzeba będzie poczekać
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Postprzez jarr25 » 26 lis 2014, o 12:18

A z tyych THL i ZOPO dałoby się coś ustrzzelić? bo one wszystkie tak wyglądają że nie wiem za czym się oglądać ;p

tutaj za 200 także super by było :
http://www.antelife.com/umi-zero-mtk659 ... black.html

a możecie jeszcze powiedzieć kiedy miałby pojawić się 3000s , i jakie były by główne różnice w specyfikacji w porównaniu do umi zero?

edit. ok tutaj 3000s
http://www.everbuying.com/product680173.html
wychodzi 15/12
nawet za 170$
https://www.youtube.com/watch?v=YtV_dxgZ-KM

w życiu bym nie pomyślał że przy takiej cenie będę taki wybredny :P, i powiedzcie mi teraz co ja mam kupić? ;p
poza tym jest black friday więc może urwie się coś taniej
jarr25

Postprzez dominiss1990 » 26 lis 2014, o 13:58

Na twoim miejscu chyba bym się skusił na Elephone 3000s, design świetny, bateria bardzo dobra, ma LTE, skaner linii papilarnych. Dużo ładniejszy wg mnie od UMI zero. :)
dominiss1990
AKTYWNY

Pochwały: 31
Telefon:: Jiayu G4S 2/16
ROM: 4.4.3 SPAOSP

Postprzez hellhammer » 26 lis 2014, o 14:30

A ja bym sie skusil coolpad f1 plus specyfikacja elephone spoko ale to tylne "oko" dla mnie powiewa badziewiem i tandeta. Ale wiadomo o gustach sie nie dyskutuje. Sam mialem na niego chrapke, ale jak zobacyzłem tył, to szczena mi opadła i dalem spokój.
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Postprzez jarr25 » 26 lis 2014, o 23:30

A czemu ani widu ani słychu o elephone g6? W jaki sposób nie jest on warty polecenia?
jeszcze jakby ogarnąć teraz promocję to może wyrwie się w tej cenie iocean x8 dużego i chyba to by było to :)
ma ktoś może link do jakiejś dobrej ceny? ;p

edit. - proszę mnie poprawić jeśli się gdzieś myle ;)
1. umi zero nie ma 4g i lte i nfc
2. iocean x8 ma , ale kosztuje 250$
3. elephone 3000s ma, i kosztuje 200$
to prawda? ;p

dobra wszystko nieważne - znalazłem.
http://www.devicespecifications.com/en/news/a7f7295
http://www.g***k.pl/370964/linshof-i8/
jarr25

Postprzez hellhammer » 27 lis 2014, o 09:42

jarr25 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Przeciez 4g to lte :P wiec racze najpierw poczytać a dopiero pisac :)
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Powrót do Jaki telefon kupić ?