• Reklama

[AE] Problem z weryfikacją płatności

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

[AE] Problem z weryfikacją płatności

Postprzez krislp » 20 sie 2014, o 18:56

Witam, wczoraj zamawiałem dwie rzeczy na aliexpress i do dzisiaj nie zweryfikowało płatności.
Wyskoczyła mi informacja pod numerem zamówienia i statusem o takiej treści:
"For some reason, we still need some time to verify your order, up to no more than 6 hours. After verification, the supplier will begin to process your order. During this time, you are unable to do any operation on your order. "

Pierwszy raz coś takiego mi się przytrafiło. Środki na koncie oczywiście są. Miał ktoś podobnie? Przejdzie?
krislp

Telefon:: dzwoniący :)

Reklama

Re: [AE] Problem z weryfikacją płatności

Postprzez Gravis » 20 sie 2014, o 19:00

Przejdzie albo nie, w dalszym ciągu jest weryfikowana twoja płatność tylko czas się wydłuża prawdopodobnie ze względu na dużą ilość zamówień po wyprzedaży

Wysłane z tabletu Onda v819 3g przy użyciu Tapatalk
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Gravis
VIP

Pochwały: 31
Telefon:: Xiaomi Mi6
ROM: Xiaomi.eu

Postprzez ddr » 20 sie 2014, o 19:07

Cierpliwości. U mnie już wszystkie zweryfikowane.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Postprzez filozof71 » 20 sie 2014, o 20:14

U mnie trwało całe 24h. Sprawdzałem jakiś czas temu i miałem 43 minuty do końca 24h terminu weryfikacji a teraz mam już zweryfikowane. Po prostu jest tam system kolejkowy, który przetwarza te potwierdzenia i się lekko nie wyrabia. To normalne.
ZTE Nubia Z7 Mini 2/16 > LeEco Le 2 Max X822 4/32 kupiony w HKTR Store AKA Trendresources
filozof71
AKTYWNY

Pochwały: 19
Telefon:: LeEco Le 2 Max X822
ROM: Cuoko92 18s

Postprzez corasson » 20 sie 2014, o 23:46

u mnie to samo...chyba wyprzedaż przytkała system...

edit: właśnie poszło, w sumie jakies 26 godzin
corasson

Telefon:: Nokia

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI