• Reklama

Problem z samoresetowaniem

Problem z samoresetowaniem

Postprzez Synergia » 12 paź 2014, o 19:35

Witam.
Mam od prawie dwóch tygodni telefon asus zenfone z5 w wersji z procesorem Intel Atom Mulit-Core Z2580 2x2.0GHz oraz pamięcią wewnętrzną 16GB (slot kart microSDXC). Problem jaki u mnie występuje wygląda następująco. Co jakiś czas, nawet kilka razy na dzień, telefon sam od siebie jakby restartuje się,ale nie jest to taki sam "długi" restart. Na myśli mam, to że nie ma na ekranie napisu "wyłączanie" ani nie zawibruje telefon, tyko od razu pojawia się po kilku sekundach ekran powitalny z "wjeżdżającym" na dole logo intela. Co więcej, telefon dalej ładuje się sam, tzn. nie muszę podawać PIN-u,aby odblokować kartę sim nr 1,czyli tak jakby telefon się nie zresetował, bo po ponownym uruchomieniu normalnie trzeba PIN-em sim-kę odblokować. Czy ktoś wie co się może dziać i jakoś zaradzić? Byłbym wdzięczny.
Nie grzebałem w żadnych ustawieniach systemowych, ani nic podobnego. W podobny sposób telefon zaskoczył mnie pierwszego dnia. Po zablokowaniu ekran w ogóle nie chciał działać, tylko przycisk zablokowania działał,natomiast ekran nie reagował. Dłuższe przytrzymanie i wyłączenie telefonu i ponowne włączenie zadziałało, do tej pory taka sytuacja zdarzyła się jeszcze dwa razy, kiedy telefon podczas rozmowy resetował się w powyżej opisany sposób,to ekran również nie reagował.
Synergia

Telefon:: asus zenfone z5

Reklama

Re: Problem z samoresetowaniem

Postprzez ddr » 12 paź 2014, o 20:15

Zalecam update do kitkata, na 4.3 też mi czasem łapał restarty.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Postprzez mrergie » 12 paź 2014, o 20:32

Instaluj najnowszą wersję systemu. Wszystko jest na forum.
Skoro niczego z telefonem nie zrobiłeś to pewnie masz system w jednej z pierwszych wersji i w wydaniu chińskim, już na forum niektóre osoby zgłaszały różne problemy z tym oryginalnym, chińskim systemem.
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
mrergie
VIP

Pochwały: 69
Telefon:: 佳域 S3S

Postprzez Synergia » 13 paź 2014, o 00:04

okej, bardzo Wam dziękuję :)
Synergia

Telefon:: asus zenfone z5

Powrót do Pomoc techniczna