• Reklama

Problem z rejestracja

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Problem z rejestracja

Postprzez Dorota95 » 28 kwi 2014, o 02:14

Witam, od dawna przegladam forum i nie znalazlam podobnego watku:)
z goryprzepraszam za brak polskich znakow, nie posiadam polskiego komputera ani oprogramowania :)
otoz chcialam zamowic pare rzeczy na aliexpress. kliknelam na poczatku 'join free'. po wpisaniu niezbednych danych na dole jest opcja 'free membership' do odhaczenia. nie wiem czy 'omsknela' mi sie reka czy cos, ale nie zaznaczylam tego tylko kliknelam 'dalej'. wyskoczylo mi powiadomienie ze musze zaznaczyc powyzsza informacje. Jednak zanim zdazylam cokolwiek zmienic przekierowalo mnie na strone glowna, juz zalogowana. Na skrzynce mialam maila aktywacyjnego, niby wszystko ok. Tylko teraz nie wiem czy samo mnie 'odhaczylo' czy mam jakies platne konto? :\ Wgl jest cos takiego jak platne konto tam? :C
Dorota95

Telefon:: htc

Reklama

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI