• Reklama

Problem z płatnością

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Problem z płatnością

Postprzez isaak » 6 sty 2016, o 00:58

Chciałem zapłacić za zakupy na alliexpres kartą kredytową ale z niewiadomej przyczyny odrzuciło mi transakcję, chciałem więc wybrać przelewy 24, płaciłem wczoraj przez przelewy24 i nie było problemów, przy wyborze płatności nie mam strony z wyborem metody płatności tylko pojawia się komunikat
Your transaction could not be processed.
ReasonFor security reasons this process can not be continued.Suggestion
To keep your account secure, please follow the steps below to verify your identity.
1. Open this link https://intl.alipay.com/user/activateEmail.htm to complete your personal profile.
2. After that, go to https://intl.alipay.com/certify/uploadFile.htm to verify your account and to upload a photo of your passport, ID card, or driver's license.
After submitting all documents, please wait for our confirmation.
Please note:
1. [IMPORTANT] If your ID does not contain an address, please upload an additional document that shows your address, such as a utility bill or bank statement that is not more than 3 months old. This address needs to be the same as the one in your profile.
2. Make sure that the name and ID number in your profile are exactly the same as on your ID.
3. Make sure that you upload a color copy of your ID. Expired IDs are not accepted.
4. If you have an ID that also contains information in English, please upload a photo of this one. This will help us verify your identity faster.
5. Please do not upload any selfies, landscape photos or student cards.
Try againBack to AliExpress

Pomocy, nie wiem co zrobić.
isaak

Pochwały: 1

Reklama

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI