• Reklama

Problem z płatnością na alie - karta mastercard i visa

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Postprzez Ślimak » 17 lip 2013, o 23:21

a ta weryfikacja zawsze tyle trwa?
Ślimak

Reklama

Postprzez ebola1972 » 17 lip 2013, o 23:31

do 24 godzin
ebola1972
VIP

Pochwały: 44
Telefon:: Xiaomi RR

Re: Problem z płatnością na alie - karta mastercard i visa

Postprzez neomod » 8 sie 2013, o 17:54

Podepnę się, bo mam podobny problem.
Dzisiaj chciałem zakupić coś na Aliexpress.
Dodałem towar i tak jak już nie raz wcześniej chciałem zapłacić kartą mastercard do konta walutowego AliorSync.
Po zatwierdzeniu weryfikacja skutkowała informacją jak w 1 poście http://www.gophoto.it/view.php?i=http:/ ... 32446.jpeg
W moich zamówieniach (All Orders) mam informację o oczekiwaniu na zapłatę (Awaiting Payment) - ale nie chodzi o oczekiwanie na zaakceptowanie wpłaty jak to zwykle bywało po zakupie. Jest informacja, że w razie braku wpłaty w ciągu 20 dni zamówienie zostanie anulowane.
Z mojego konta kwota została już pobrana (zablokowana), jednak w serwisie aliexpress nie ma na to potwierdzenia.
Pierwszy raz się z tym spotkałem, dlatego chciałem się zapytać o co może chodzić i co teraz robić?
Czekać na automatyczny zwrot kwoty przez aliexpress czy trzeba będzie się upomnieć?
neomod

Pochwały: 1

Postprzez neomod » 9 sie 2013, o 11:10

Nie widzę opcji edycji, więc piszę pod spodem.
Sprawa się wyjaśniła dosyć szybko. Dzisiaj otrzymałem zwrot zablokowanej kwoty.
neomod

Postprzez rrradziuuu » 9 sie 2013, o 11:39

Czyli co? nie można płacić kartą Master Card z Alior Sync?
rrradziuuu

Postprzez neomod » 9 sie 2013, o 23:25

Można, nie wiem dlaczego odrzuciło mi płatność bo wszystko było wypełnione prawidłowo.
Dzisiaj po zwrocie zablokowanej kwoty dokończyłem zakup, ponownie płacąc kartą. Przeszło bez problemu.
neomod

Postprzez prodi » 10 sie 2013, o 00:38

Witam
Od wczoraj mam podobny problem. Ekarta USD z mbanku. Nigdy nie było problemu z opłacaniem. Wczoraj chciałem kupić 2 telefony. Zapłatę przyjęło, licznik zaczął odliczać 24h weryfikacji. Dzisiaj po powrocie z pracy dostałem maila z alie o odrzuceniu z powodów bezpieczeństwa, ale narazie do banku wróciło tylko połowa kasy. Reszta nadal jest zablokowana.
prodi

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI