• Reklama

Problem z PayPal

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Problem z PayPal

Postprzez Salioner » 23 lis 2014, o 18:24

Cześć, dziś chciałem kupić telefon na geekbuying.com za pomocą paypal ( jak to zazwyczaj robię ), na paypal pieniądze są już przewalutowane

Wybrałem wysyłkę
Obrazek
i na cisnąłem zapłać paypal
Obrazek

Oczywiście zalogowałem się na paypala a tam taka niespodzianka
Obrazek

Zawsze była możliwość zapłacenia gdzie się to podziało ?

Jeszcze wróciłem się na początek i dałem zamaist zapłać od razu krok następny i przywitał mnie taki komunikat

Obrazek

Miesiąc temu zamawaiłem na ibuygou rzeczy i na mój adres mogła przyść paczka a teraz nagle nie ? ... Spróbowałem zrobić zakupy na innych stronach i zawsze to samo .
Salioner

Pochwały: 4
Telefon:: Meizu MX4

Reklama

Re: Problem z PayPal

Postprzez marx » 24 lis 2014, o 00:38

najlepiej zobacz jak zrobić aby napypal bez przewalutowania zapłacić, wyjdzie ci znacznie taniej niż dotychczas.
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Re: Problem z PayPal

Postprzez Salioner » 24 lis 2014, o 15:58

Już wiem z czym problem w lobby cena z wysyłką wynosiła 145$ natomiast po wejściu w paypal 147$ ponieważ coś dodali a ja miałem 146$ :) Niestety wątek zauważyłem po transakcji :) Sporo ich robię więc mam zamiar zrobić ten trick
Salioner

Pochwały: 4
Telefon:: Meizu MX4

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI