• Reklama

Problem z łapaniem GPS Antena

Problem z łapaniem GPS Antena

Postprzez cipro » środa, 17 sierpnia 2016, 15:32

DOOGEE F5 Problem z GPS Antena słabo łapie , witam jestem posiadaczem od około miesiąca telefon rewelka foto super jest mały jeden szkopuł który mi bardzo przeszkadza mianowicie korzystam z Yanosika i to problem z łapaniem GPS sygnału ciekawostka wgrałem apke na tes Anteny GPS na zewnątrz łapie kilka ale w samochodzie osobowy 2-3 satelity i gubi zasięg w czasie jazdy juz wogule kaplica 0 macie podobnie ? sprawdzicie u siebie w samochodzie czy mój ma fabryczny feler ,,problem' czy odyłac na gware czy jast jakis myk ?
cipro

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Problem z łapaniem GPS Antena

Postprzez robot » środa, 17 sierpnia 2016, 15:41

slaba antena , slaby procek / modl gps i wszystko razem tworzy taki obraz... ale jak nie lapie na zewnatrz to pewnie wina anteny.... zdarzalo sie i bedzie zdarzac
robot
AKTYWNY

Pochwały: 4
Ostrzeżenia: 4

Postprzez cipro » środa, 17 sierpnia 2016, 22:22

jakaś rada ?>
cipro

Postprzez ted58 » niedziela, 4 września 2016, 16:57

Mam ten sam problem z Valencją 2- pro. Oddałem do naprawy gwarancyjnej i po tygodniu mi odesłali ,że jest wszystko dobrze . Zainstalowali program testowy i faktycznie na nim pokazuje kilka satelitów ,ale nie sprawdzili na jakimkolwiek programie GPS jak to działa w trakcie jazdy. Pojechałem do serwisu w Warszawie osobiście i ponownie złożyłem reklamację po wcześniejszej rozmowie z właścicielem (tylko telefonicznej) Po 3 tygodniach otrzymałem telefon z potwierdzeniem ,że wymieniono płytę główną. Ucieszyłem się ,że będzie wszystko OK ,jak sprawdziłem test to był taki jak uprzednio. Zdziwiłem się trochę ,że nie wklepali żadnego programu GPS np. Janosika aby sprawdzić jak po naprawie działa ,tylko ponownie oparli się na teście wykrywania satelitów w statycznym położeniu. Po wgraniu Janosika , GM, i innych przystąpiłem do testów, i ponownie okazała się klapa! po uruchomieniu na zewnątrz łapie pozycję i jest OK ale po zainstalowaniu w samochodzie jest co było , pełna padaka ! Chyba jutro znów pojadę do tego serwisu i im nawtykam. To jest ewidentna wada telefonu ,myślę ,że jeżeli wymienili płytę i dalej nie działa to chyba jednak coś z anteną lub oprogramowaniem. Uważam ,że nie masz co czekać tylko w dym zgłaszaj reklamację . Ja będe ich dusił i zobaczymy jak się skończy sprawa.
ted58

Postprzez xany » niedziela, 4 września 2016, 17:06

@ted52

Za słaby procek w tym budżetowcu na dobrą i szybka nawigacje. To jest wina procesora, i niskiej ceny za smartfon. Nawet jak wymienia na nowy egzemplarz to sie nie poprawi, tylko zmiana smartfona z lepszym procesorem czyli snap albo nowszy mediatek może pomóc.
xany

Pochwały: 2

Postprzez ted58 » niedziela, 4 września 2016, 17:13

Mam jeszcze słabszego HUAWEI ma ze 3 lata 4" i świetnie daje sobie radę. Więć nie pitol ,że ma za słaby procesor bo niemal wszystkie nawigacje mają znacznie słabsze procesory i mniej ram . Więc ne tu leży problem !!! Nie wprowadzaj ludzi w błąd i tyle.
ted58

Postprzez xany » poniedziałek, 5 września 2016, 13:10

Możliwe że hujawej jest bardziej przystosowany do nawigacji niż valencia ale każdy swoje wie
xany

Pochwały: 2

Postprzez ted58 » poniedziałek, 5 września 2016, 16:51

Już jest OK, okazuje się ,że transmitrer którego używałem zakłócał odbiornik GPS i z tond problemy. Jak odłączyłem transmiter to wszystko działa i hula !
ted58

Powrót do DOOGEE