• Reklama

Problem z kontem

Propozycje zmian na forum?

Problem z kontem

Postprzez Dedalnort » 1 maja 2013, o 13:21

Wczoraj założyłem konto i coś tam napisałem. Później zauważyłem, że mój post zniknął więc spróbowałem się zalogować ale moje konto nie istniało. Pomyślałem, że niepotrzebnie dałem link do aukcji i moje konto zostało usunięte przez to. Tak więc dzisiaj założyłem drugie konto i ponowiłem posta już bez linkowania. Po wylogowaniu się dzisiejszy post zniknął a pojawił się wczorajszy :mrgreen: wraz z możliwością logowania się na wczoraj założone konto (dzisiaj założone konto podobno nie istnieje :cry: ). Jestem teraz lekko zdezorientowany. Coś robię nie tak ?
Dedalnort
 
Posty: 34
Dołączył(a): 30 kwi 2013, o 10:32
Lokalizacja: Poznań

Reklama

Postprzez majush » 1 maja 2013, o 14:57

Hej,
u mnie jet podobnie. Założyłem 2 konta, bo 1 nie działało. Na dzień dzisiejszy piszę z pierwszego, drugie wcięło. To samo z moimi postami, są usuwane, bądź znikają. Ma ktoś podobny problem ?
Avatar użytkownika
majush
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 kwi 2013, o 09:55
Lokalizacja: Katowice

Postprzez lukkki » 1 maja 2013, o 15:08

Tak. Chyba przestanę tu zaglądać bo to nerwicy można dostać...
Jest tak, że wszystko działa itp. Jednak w pewnej chili próbując się zalogować, wpisuję swoje hasło i uwaga: jest ono nieprawidłowe bądź konto zostało zablokowane z powodu zbyt dużej liczby logowań.
Rozwiązaniem okazje się być opcja zapomniałem hasła i podanie swojego loginu i emaila i przychodzi na skrzynkę nowe hasło.
Niestety to hasło nie jest ważne (aktualne) zbyt długo...

Nie lepiej było postawić forum na innym skrypcie niż na tym cholernym przemo? Np.zwykłym phpBB3?
lukkki
VIP
 
Posty: 832
Dołączył(a): 12 kwi 2013, o 18:18
Lokalizacja: EU
Pochwały: 13

Postprzez Kobe8 » 1 maja 2013, o 16:35

Ja mam tak samo, drugi raz założyłem konto, i później wróciło mi do starego konta bo myślałem, że usunęli mnie o.O Dzisiaj patrzę w swój temat a pokazuje mi kogoś, paranoja o.O
Avatar użytkownika
Kobe8
AKTYWNY
 
Posty: 428
Dołączył(a): 30 kwi 2013, o 08:26
Lokalizacja: Z NETA
Pochwały: 3
Telefon:: stacjonarny

Postprzez homar » 1 maja 2013, o 17:52

No właśnie, co się dzieje z tym forum? Mi też znikają posty.
homar
AKTYWNY
 
Posty: 238
Dołączył(a): 24 paź 2012, o 14:32
Lokalizacja: Poznań
Telefon:: Elephone P6000

Postprzez marx » 1 maja 2013, o 17:57

To wina mojego hosta, prawdopodobnie przenosiny na inny serwer i wgrywanie kopi zapasowych dlatego przez ostatnie 2 dni takie nieprawidłowości są.
marx
Administrator
 
Posty: 12518
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Postprzez majush » 1 maja 2013, o 21:27

Czyli już wszystko będzie ok? Szkoda by było gdyby tak ciekawe forum umarło przez problemy z hostem ;/
Avatar użytkownika
majush
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 kwi 2013, o 09:55
Lokalizacja: Katowice

Postprzez marx » 2 maja 2013, o 15:42

lukkki napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


czy ktoś jeszcze ma problem z hasłem?
marx
Administrator
 
Posty: 12518
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Postprzez dziubson » 3 maja 2013, o 16:26

od 2 dni włącznie z dzisiaj muszę co chwila przywracać hasło z @

p.s jak chcesz dobry, sprawdzony hosting to polecam [hide] kylos.pl [/hide]też firma z Łodzi (serwerownia również), sam korzystam po przeniesieniu hostingu z usa i od 2 lat mam spokój :)
Ostatnio edytowano 3 maja 2013, o 17:15 przez dziubson, łącznie edytowano 1 raz
dziubson
 
Posty: 156
Dołączył(a): 17 mar 2013, o 02:06
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 6

Re: Problem z kontem

Postprzez tosemjaony2 » 19 sie 2013, o 13:15

Nie będę zakładał nowego tematu bo problem jest właściwie taki sam jak powyżej.
Na swoim poprzednim koncie nie mogłem się załogować, spróbowałem odzyskiwania hasła niestety po jego wklejaniu strona z odzyskiwaniem niejako się zapętlała i raz kazała przepisywać słowo jaźń po czym po wpisaniu całości znowu pokazywało się pole do loginu/hasła oraz nakaz przepisania słowa ale już bez pola. Hasło próbowałem odzyskać kilka razy i dałem sobie spokój. Coś tutaj jest ewidentnie skopane.
Załączniki
blad na forum.jpg
blad na forum.jpg (128.64 KiB) Przeglądane 2182 razy
tosemjaony2
 
Posty: 6
Dołączył(a): 19 sie 2013, o 13:11

Re: Problem z kontem

Postprzez marx » 19 sie 2013, o 18:18

spróbuj wyczyścić ciasteczka.
Podaj mi na PW poprzedni login to ci zmienie haslo i zobaczymy czy sie zalogujesz.
Czy toś też ma ten problem obecnie?
marx
Administrator
 
Posty: 12518
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim


Powrót do Sprawy organizacyjne forum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron