• Reklama

Problem z kontem

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Problem z kontem

Postprzez mati9815 » 14 lis 2014, o 19:08

Pare msc temu założyłem konto na Aliexpress i jest zdeaktywowałem.
Teraz próbuje się zalogować i pojawia się informacja.
Your account is temporarily unavailable.
Napisałem poprzez formularz kontakowy,że proszę o aktywację konta.
Ktoś miał taką sytuacje?Kiedy aktywują?
mati9815

Pochwały: 2
Telefon:: Samsung Galaxy Note

Reklama

Re: Problem z kontem

Postprzez existe » 14 lis 2014, o 21:26

nie mamy takich sytuacji, a nawt gdyby sie zdarzylo, to po skasowaniu konta pewnie bysmy otworzyli inne, zamiast zawracac dupe innym w chinach i w pl
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Re: Problem z kontem

Postprzez hellhammer » 21 lis 2014, o 09:50

mati9815 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

To po jaka chol.... deaktywowałeś konto? I co za kazdym razem jak chwilowo nie bedziesz używał konta to bedziesz je usuwał i potem sie próbował zalogować? To chyba normalne, że nie da się tak....
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI