• Reklama

Problem z kartą microSD- Huawei G510

Chińskie telefony z androidem, pytania, problemy, pomoc

Problem z kartą microSD- Huawei G510

Postprzez lost » 9 kwi 2014, o 12:45

Witam,
Od dwóch dni przeszukuje na stronach informacji, które by mi pomogły naprawić mój problem niestety nigdzie nie znalazłem rozwiązania. Telefon posiadam od stycznia tego roku, kartę pamięci ( SanDisk 8GB) miałem jeszcze w starym telefonie więc od razu po zakupie Huawei zainstalowałem ją. Wszystko było w najlepszym porządku przez te miesiące,ale kilka dni temu kiedy podłączyłem telefon przez USB do laptopa, skopiowałem kilka zdjęć,a następnie go odłączyłem w galerii w telefonie pojawiła sie...pustka. Nie ma ani jednego zdjęcia czy chociażby pustego folderu. Dziwne jest to,że telefon wykrywa wszystkie aplikacje z karty pamięci (np. Instagram, Facebook czy jakieś tam aplikacji do obróbki zdjęć, gry i co więcej działają bez zarzutu), ale w galerii nie ma ani jednego pliku. Wszystko jest w menedżerze plików,ale po kliknięciu na coś od razu jestem wywalany na pulpit głowny. Nie pomogło formatowanie karty przez telefon ani komputer, resetowanie telefonu, czyszczenie slotu, resetowanie ustawień itp. Na szczęście nie utraciłem żadnego z tych zdjęć ponieważ po podłączeniu karty do laptopa nadal wszystkie zdjęcia są widoczne tylko bardziej mi zależy jednak na tym żeby mieć je w telefonie.
W dodatku teraz nie da sie zainstalować żadnej nowej aplikacji, bo proces instalacji trwa w nieskończoność.
Bardzo proszę o pomoc,bo ja już jestem bezradny
lost
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 kwi 2014, o 12:26
Telefon:: Huawei

Reklama

Powrót do Pytania, problemy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama