• Reklama

Problem z kablem USB (ładowanie)

Problem z kablem USB (ładowanie)

Postprzez rafiology » 2 paź 2016, o 01:15

Hej, jestem świeżym użytkownikiem więc witam wszystkich uprzejmie i zwracam się z prośbą o lekką pomoc.

Mianowicie od wczoraj mi jakiś durny problem się zrobił w telefonie :D. chodzi o to że po podłączeniu kabla usb (ładowarka czy pod komputer) telefon nie reaguje wcale na niego, czyli ani się nie ładuje, ani nie rozpoczyna połączenia z komputerem. Ale jak wyłączę telefon to wtedy już ładuje się normalnie, znaczy mam wrażenie że wolniej. Testowane na trzech ładowarkach i dwóch kablach usb. Posiadam go od nowości jakoś od czerwca. CO TO MOŻE BYĆ ? Bo szlag mnie już trafia, to już 4 telefon w tym roku jaki posiadam, bo późniejszymi po BB z10 które miałem około rok, nie nacieszyłem się więcej jak dwa miesiące........ nie żebym nie dbał, chyba zwyczajnie nie mam do nich szczęścia.
rafiology

Reklama

Re: Problem z kablem USB (ładowanie)

Postprzez blue_voyager » 2 paź 2016, o 08:55

Prosisz o pomoc i nie piszesz jaki to telefon??
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 237
Ostrzeżenia: -1

Postprzez rafiology » 5 paź 2016, o 19:08

podawałem przy rejestracji i nie zwróciłem uwagi że nie pokazuje się przy nazwie użytkownika. K3 Note, o niego chodzi
rafiology

Postprzez arturs » 5 paź 2016, o 19:44

Powróżę z fusów: padnięty hardware (tel, bateria, kable, ładowarki) lub software (rom) do przeinstalowania. Zanim zaczniesz kombinować coś grubszego warto zainstalować aplikację Ampere i sprawdzić co pokaże. W ogóle warto przetestować tą aplikacją swój telefon pod kątem "współpracy" z posiadanymi kablami i ładowarkami - wywaliłem połowę kabli i ładowarek które wydawały się na pozór dobre.
arturs

Postprzez rafiology » 5 paź 2016, o 20:15

No cóż, posiadane przeze mnie kable i ładowarki są dobre skoro 5 innych telefonów w domu z nimi "współpracuje" bezproblemowo. Sam też przypuszczam że to sprawa z hardware i raczej wina samego telefonu ale łudziłem się ktoś może miał podobnie i mógłby pomóc. A co do software to zrobiłbym dawno jakiś reflash gdyby dało się połączyć tel z kompem. Ewentualnie jeszcze w wolnej chwili z poziomu telefonu reset spróbuje. Ale przypuszczam na moje szczęście że telefon trafi do śmieci :)
rafiology

Postprzez ddr » 6 paź 2016, o 14:29

Ja go chętnie przyjmę.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 124

Powrót do Pomoc techniczna