• Reklama

Problem z instalacją aplikacji

Opinie, pomoc, aktualizacje , porównania i recenzje
Xiaomi mi2, Xiaomi Red Rice, Xiaomi Redmi 1S. Xiaomi M3, Xiaomi MI4

Problem z instalacją aplikacji

Postprzez pietrunia » 10 sty 2014, o 15:25

Witam, mam problem z zainstalowaniem aplikacji McD kupony do McDonald's na swoim Xiaomi Red Rice. Po pobraniu przy próbie instalacji wyskakuje komunikat: "nieznany kod błędu podczas instalacji aplikacji: -25", zamieszczam screenshota. Może ktoś się spotkał z takim problem i wie jak go rozwiązać? Mam wgrane najnowsze MIUI Polska.

Obrazek
pietrunia

Telefon:: Xiaomi Red Rice

Reklama

Re: Problem z instalacją aplikacji

Postprzez bartazzz » 10 sty 2014, o 15:31

miałem to samo na miui w ze v970, spróbuj wyczyścić dane sklepu google play, instalowałem wtedy zamienne aplikacje do kuponów i tamte działały na miui
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez pietrunia » 10 sty 2014, o 15:34

Wyczyściłem dane sklepu google i zrestartowałem telefon, nie podziałało. Jeszcze spróbuję w ogóle odinstalować sklep i wgrać ponownie chociaż gdzieś czytałem na stronce że też nie pomogło. Na razie też zainstalowałem inną appkę. Jednak jakby ktoś miał rozwiązanie albo jakiś pomysł to proszę napisać albo nawet spróbować na swoich Red Rice'ach wgrać :) Pozdrawiam.
pietrunia

Telefon:: Xiaomi Red Rice

Postprzez markus70 » 10 sty 2014, o 16:15

pietrunia napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Mnie też nie chciała się zainstalować, ale odpuściłem sobie, bo za dużo chce uprawnień...
markus70
VIP

Pochwały: 18
Telefon:: Z reguły Xiaomi :)

Powrót do Xiaomi