• Reklama

Problem z chińczykiem

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Problem z chińczykiem

Postprzez royal281 » 2 wrz 2014, o 00:59

Witam, sprawa wygląda następująco. Zakupiłem ponad 30 dni temu towar na ali, pieniądze wpłaciłem od razu. Sprzedawca miał 15 dni na wysyłke. Gdy ten czas już powoli mu się kończył w ciągu ostatnich 3 godzin przedłużył ten czas o następne pare dni (cały czas mnie zapewniając że towar zostanie wysłany) W końcu straciłem cierpliwość i zażądałem anulowania transakcji. Jednak on nagle się namyslił i rzekomo wysłał towar ale nadal po 7 dniach od podania numeru trackingowego nie wyszukuje mi pod nim zadnej paczki. Sprzedawca nie odpowiada na moje wiadomości. Co robić? Otwierać spór czy czekać? Chciałbym w końcu odzyskać pieniądze bo chyba zamówiony towar i tak do mnie nie dotrze.
royal281

Telefon:: lg

Reklama

Re: Problem z chińczykiem

Postprzez kukula30 » 3 wrz 2014, o 06:35

czekać..kilka dni przed zakonczeniem czasu dostawy,,spór i full refund..z ciekawości jaki feedback miał sprzedawca?
kukula30

Telefon:: Newman K1S

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI