• Reklama

Problem z baterią w Lenovo P780.

Re: Problem z baterią w Lenovo P780.

Postprzez TLasky » sobota, 17 stycznia 2015, 01:38

3h gier... to ciekawa pozycja :-D możesz coś więcej powiedzieć o tych grach? Np. tytuły?

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 80

Reklama

Postprzez dejf34 » sobota, 17 stycznia 2015, 01:42

Przy tak intensywnym to norma?;)
Nie wiem,kolega wyżęj pisał że dwa dni cały czas wifi,dane z sieci komórkowej,sporo połączeń i 2 dni trzyma bez problemu więc sam nie wiem czy u mnie to jest intensywne używanie,cóz...

Zobaczymy co powiedzą statystyki.
Tak czy inaczej dzięki wszystkim za rady.
dejf34

Postprzez fake4r » sobota, 17 stycznia 2015, 01:52

No i to by się w miarę zgadzało. Dzisiaj zeszla prawie połowa baterii, jutro zejdzie druga połowa i wychodzi te 2 dni :)
Podejrzewam ze przy graniu dużo baterii schodzi bo procek pracuje intensywnie, w dodatku ekran cały czas świeci i to też zużywa sporo prądu. Btw ustaw sobie jasność na auto jak masz wysoką teraz.

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTEW przy użyciu Tapatalka
fake4r
VIP

Pochwały: 190

Postprzez TLasky » sobota, 17 stycznia 2015, 01:57

Zasadnicza różnica jest taka, że ja nie gram prawie w ogóle (dlatego wybrałem ten sprzęt, od początku wiedziałem, że ma gówniane GPU), aczkolwiek jak kiedyś zdarzyło mi się pograć (o dziwo uruchomiło się coś bardziej wymagającego, nie pamiętam już co...) około godziny to byłem w szoku ile to ustrojstwo baterii wpier... nicza :-D. Z tą auto jasnością bym nie szalał, bo u mnie (Rom Life XVibe) nie działa to jak należy (zawsze za ciemne :-( ). Na codzień mam jasność na 50% i jest w sam raz, poza tym te 2 dni osiągnąłem dzięki optymalizacji fona oraz stosowaniu odpowiednich programów, a także dbaniu o to, żeby się mi aplikacje nie panoszyły po systemie :mrgreen: .

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 80

Postprzez dejf34 » sobota, 17 stycznia 2015, 02:25

Co do jasności to mam cały czas najmniejszą,1,mi w zupełności wystarcza.
A co do gry to jako zapalony kibic i amator-piłkarz ;) to wiadomo że gierki typu piłka nożna,mianowicie DREAM LEAGUE SOCCER.
dejf34

Postprzez dejf34 » piątek, 23 stycznia 2015, 12:20

Witam wszystkich ponownie,kolejny cykl ładowania za mną,wklejam różne statystyki.
Poniżej foty z GSam Battery Monitor:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/911 ... e5ab3.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5c3 ... a3cc5.html

Tu natomiast już dziwna sytuacja,dziś rano odłączyłem swego Lenovo od ładowania,przez 11 minut poszło 2% baterii gdzie dosłownie kilka sekund tel był używany,oto screnn:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cf4 ... ac645.html

I tu ostatni screen z apki Wakelock Detector:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e69 ... 39e70.html

Chciałbym dodać że przez te prawie 5 dni trzymania baterii rozmawiałem przez tel jakieś 200 minut,wysłałem ok 160 sms,średnio 30 minut gierek dziennie,z internetu właściwie nie korzystałem.

Wg mnie nie ma chyba niczego niepokojącego choć sam już nie wiem,czekam na jakieś opinie osób które są bardziej w temacie niż ja.

Pzdr.
P.
dejf34

Postprzez fake4r » piątek, 23 stycznia 2015, 12:26

Wszystko ok moim zdaniem. Te prawie 5 dni no to bardzo dobry wynik, więc raczej nie ma żadnych powodów do niepokoju.
fake4r
VIP

Pochwały: 190

Postprzez dejf34 » piątek, 23 stycznia 2015, 12:46

fake4r napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Wiesz,dobry wynik ale praktycznie zero korzystania z neta,jedynie jakieś gierki,rozmowy,sms i to wszystko.
dejf34

Postprzez blue_voyager » piątek, 23 stycznia 2015, 12:55

Wynika bardzo dobry. Nie doszukuj się na siłę czegoś niepokojącego, zamiast obserwować statystyki baterii i bić rekordy używania na jednym ładowaniu, ciesz się sprzętem i normalnie z niego korzystaj.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 209
Ostrzeżenia: -1

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusja o telefonach Lenovo