• Reklama

Problem z AliExpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Problem z AliExpress

Postprzez Invinek » 4 lut 2014, o 16:15

Witam, od razu na wstępie wspomnę że nie jest to temat o telefonach, a o butach co krzyżuje się z tym forum ale proszę o wysłuchanie i pomoc bo na prawdę jej potrzebuje ! A więc taak, jakiś czas temu znalazłem tą stronę(ALI) i te forum, czytałem pierw z 2 dni co i jak i stwierdziłem że jest okej. Zamówiłem e kartę wszystko spoko, przyszła mi i w niedzielę postanowiłem kupić sobie BUTY, zamówiłem je wysłałem pieniądze wpisałem dane wszystko się zgadzało, potem rozładowałem moją e kartę i na Ali pierw pisało że kwota musi być potwierdzona(czy coś takiego teraz już nie pamiętam), a teraz pisze że producent realizuje przesyłkę i ma na to aż 22 dni : OO i tu jest pierwsze pytanie dlaczego aż tyle i co jest grane ! 2. Z konta SALDO mi nie ubyło a dostępne środki mam mniejsze o kwotę ceny butów. A jest już wtorek :( Kolejne pytanie jest takie że wczoraj wieczorem o 22 dostałem mail w którym była ta wiadomość "Your Order No. 6083********* has been cancelled because payment was not made before 03 Feb 2014 13:26. If you would still like to buy this item, please reorder it at AliExpress.com." z tego co rozumiem to tu pisze ze moje zlecenie zostało anulowane ponieważ pieniądze nie doszły ?
Może mi ktoś pomóc i powiedzieć co jest grane ? Gdzie moje pieniądze, lub zaksięgowanie bo kompletnie tego nie rozumiem i się strasznie denerwuje !! Kiedy wyślą buty albo zrobią cokolwiek :( Proszę o pomoc ! :(
Pozdrawiam.
Invinek

Telefon:: Samsung

Reklama

Re: Problem z AliExpress

Postprzez existe » 4 lut 2014, o 16:57

nigdy nie wysla - przeciez napisane ze cancelled
jesli pobralo ci jakies pieniadze z konta to dostaniesz ich zwrot w ciagu max tygodnia, prawdopodobnie byla tylko blokada srodkow, a wlasciwe obciazenie mialo byc ciut wieksze niz blokada - roznice kursowe w finalnym dniu rozliczenia czyli 3 02
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Postprzez Robbo » 4 lut 2014, o 16:57

Teraz są święta i wszyscy przedłużyli sobie czas na wysłanie. Nie jest możliwe żeby w tak krótkim czasie nie zapłacone zamówienie zostało anulowanie. Z automatu trwa to koło 1 miesiąca.

Ja i LG G2
Robbo
AKTYWNY

Pochwały: 14
Telefon:: Samsung Galaxy Nexus
ROM: MIUI V5

Postprzez Invinek » 4 lut 2014, o 17:59

Czyli jak narazie mam czekac ? Może checie screena czy coś tego co dostalem na mail ? :(
Invinek

Telefon:: Samsung

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI