• Reklama

PROBLEM!!!!!

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

PROBLEM!!!!!

Postprzez lisek_88 » 9 wrz 2013, o 14:04

Reminder:
Your order has been cancelled for security reasons. The fund for this order hasn't been deducted by AliExpress. However, some banks may hold this payment, and the bank will reverse the payment for up to 7-10 working days before releasing back to the card holder. To avoid order cancellation in the future, please submit a claim for payment verification.

kUPOWAŁEM NA ALIEXPRESS I DOSTAŁEM TAKA INFORMACJE ZROBIŁEM WSZYSTKO JAK W PRZEWODNIKU ALE NIE WIEM CO ZROBIŁEM NIE TAK ZE MI TRANSAKCJE ANULOWALI
lisek_88

Reklama

Re: PROBLEM!!!!!

Postprzez arcadioush » 9 wrz 2013, o 14:21

To nie Twoja wina. To Twój bank ma jakieś problemy z przekazaniem kasy do Aliexpress. Zadzwoń do Banku i wszystko wyjaśnisz.
arcadioush

Pochwały: 4
Telefon:: xxx

Postprzez Gravis » 9 wrz 2013, o 15:58

Nie prawda. W jednym dniu złożyłem 2 zamówienia z 2 kont. Jedno zostało odrzucone, a drugie konto przeszło bez problemu. Płacone tą samą kartą!
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Gravis
VIP

Pochwały: 31
Telefon:: Xiaomi Mi6
ROM: Xiaomi.eu

Postprzez kelav » 9 wrz 2013, o 19:22

Może masz limit wydatków dziennych przy płatnościach kartą(internetowych) ? Spróbuj jutro.
kelav

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI