• Reklama

Problem karta sd huawei p7

Problem karta sd huawei p7

Postprzez henex1980 » wtorek, 16 grudnia 2014, 22:15

Witam. Mam problem z karta 32GB samsung. Karta jest sprawna,działa na innych telefonach i pc. Dziś kupiłem Huawei p7 i o dziwo karty nie widzi. Formatowałem na wszystkie sposoby. Nic to nie dało. Na stronie Needrom w opisach instalacji romów jest informacja że telefon rekomenduje karty Sandisk,kingmax oraz kingston. Faktycznie wkładając karte sandisk ultra 8GB telefon czyta karte,samsunga 32Gb niestety nie. Czy to możliwe by telefon akceptował jedynie kilka marek kart sd? Jestem mocno zdziwiony. Myślę że może zmiana romu na inny ożywi karte samsunga ale i tak na ta chwile to dość dziwne. Proszę o pomoc.
henex1980

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Problem karta sd huawei p7

Postprzez henex1980 » czwartek, 18 grudnia 2014, 19:18

Karta sprawdzona na kilku telefonach. Działa. Huawei p7 niestety nie widzi tej karty. Pomoże ktoś? Może zmaina romu pomoże?
henex1980

Postprzez mrergie » czwartek, 18 grudnia 2014, 19:35

Raczej zmiana systemu nic tutaj nie pomoże. To pewnie problem sprzętowy związany z czytnikiem kart w telefonie, czasami niektóre telefony tak mają że nie obsługują którejś konkretnej marki. Chociaż to taka mała karta i pozornie niczym się od innych nie różniąca, to jednak każdy producent robi ją po swojemu i może to jakiś kłopot spowodować.
Tyle że internet nie wskazuje więcej problemów P7 z kartami Samsunga, więc może to być wina twojego konkretnego egzemplarza który ma wadliwy port.
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
mrergie
VIP

Pochwały: 66

Postprzez henex1980 » czwartek, 18 grudnia 2014, 20:57

Na stronie Needrom w opisie instalacji poszczególnych romów jest informacja że rekomendowane karty to Kingston , Kingmax oraz sandisk. Faktycznie karat sandisk jest widziana przez telefon. Trochę to niezrozumiałe , karta samsunga to nie noname że można to jakoś wytłumaczyć. Dzięki za informacje.
henex1980

Powrót do Huawei