• Reklama

Prezerwatywy z Aliexpress

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Prezerwatywy z Aliexpress

Postprzez Jacke55 » 10 wrz 2014, o 09:09

Dokładnie
Obrazek
Jacke55
AKTYWNY

Pochwały: 21
Telefon:: opo

Reklama

Postprzez mblazejewski » 10 wrz 2014, o 12:37

"Producent wyrobu sam umieszcza na nim znak CE, ale musi uprzednio przedsięwziąć odpowiednie kroki. Jego obowiązkiem jest przeprowadzenie kontroli zgodności, stworzenie dokumentacji technicznej i podpisanie deklaracji zgodności UE. Taka dokumentacja musi zostać udostępniona na żądanie odpowiednim organom nadzoru rynku.

Importerzy wyrobów muszą zweryfikować, czy producent spoza UE przedsięwziął niezbędne kroki i czy dokumentacja może być udostępniona na żądanie. Importerzy powinni również się upewnić, czy kontakt z producentem może zawsze być ustalony.

Dystrybutorzy muszą być w stanie wykazać władzom krajowym (jednostce nadzoru rynku), że postępowali z należytą starannością. Muszą również posiadać zaświadczenie od producent bądź importera, potwierdzające iż przeprowadzono ocenę zgodności produktu.

Jeśli importer bądź dystrybutor sprzedaje produkty pod nazwą własnej marki, przejmuje tym samym obowiązki producenta. W takim wypadku musi posiadać wystarczające informacje na temat projektu i procesu produkcji danego produktu, jako że przejmuje on odpowiedzialność prawną za umieszczenie oznakowania CE."
mblazejewski

Pochwały: 6
Telefon:: Samsung Galaxy Trend

Postprzez sadi1992 » 18 wrz 2014, o 20:10

HAHAHA gumki od chinczyka ;d
sadi1992

Telefon:: htc

Postprzez saperq » 18 wrz 2014, o 20:49

Jak później dostaniesz ( może i Twoja kobieta również) wysypki w miejscach intymnych, to drugim razem się głęboko zastanowisz czy nie kupić chociażby unimili za 3 złote bądź durexy ( to wersja dla ambitniejszych :D ) zamiast czort wie z czego zrobionego tworzywa rozciągliwego ... ;)
Aktualnie eksploatowane: Lenovo P2, Asus Zenfone max
Na sprzedaż: brak, wszystko poszło ;-)
Zobacz moje OLX
saperq
AKTYWNY

Pochwały: 31
Telefon:: Asus Zenfone Max

Postprzez pete67 » 18 wrz 2014, o 21:59

Pinky napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

szukasz takich o smaku i zapachu krewetek??
:)))
pete67
AKTYWNY

Pochwały: 15
Telefon:: Redmi Note
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez KingFight » 18 wrz 2014, o 22:13

Co jak co, ale na takich sprawach to bym akurat nie radził szukać oszczędności :P
KingFight

Pochwały: 1
Telefon:: Nokia

Postprzez TMK » 18 wrz 2014, o 22:19

saperq napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Unimile są po 1,5zł jak bierzesz większy zapas :mrgreen:
Co do wysypki, zakładasz że wszyscy Chińczycy lubią się drapać? ;-) Żeby nie było, chińskich nie polecam, zresztą nie polecam jakichkolwiek :mrgreen:
TMK

Pochwały: 2
Telefon:: LG

Postprzez pete67 » 22 wrz 2014, o 15:15

Pytasz i masz... DUREX :)
10szt za 3$
zakładasz konto przez ten reflink i masz na start 10$ - ja tak samo dostanę za nową głowę 10$ w giftkarcie:)
kupujesz gumki z 3$ kosztem przesyłki i tyle:)
potem przez ten sam mój link zakładasz inne konto na ainny adres i tak samo masz 10$...
w sumie możesz wiele wiele zapasów tak sobie zrobić:)

ref link...
https://www.wish.com/s/4fpCLs

gumki są tu
https://www.wish.com/merchant/shenzhenk ... 5039cb20a7

ja zrobiłęm kilka zamówien na inne adresy ale płaciłem tą samąkartą i jest OK
nie mniej jeszcze nic nie dostałem bo mija dopiero tydzień:)
Pozdrawiam
pete67
AKTYWNY

Pochwały: 15
Telefon:: Redmi Note
ROM: MIUI POLSKA

Poprzednia strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić