• Reklama

Pożeracz pamięci

Opinie, pomoc, aktualizacje , porównania i recenzje
Xiaomi mi2, Xiaomi Red Rice, Xiaomi Redmi 1S. Xiaomi M3, Xiaomi MI4

Pożeracz pamięci

Postprzez Kosmy » 16 sie 2014, o 11:52

Witam pomóżcie doradźcie bo nie wiem co się dzieje ale do rzeczy kupiłem telefon z drugiej ręki na początku Lipca i do tej pory pożarł mi dwie pamięci jedną 8GB z c10 i drugą 16 GB z C10 więc w miarę dobre pamięci m-ki Kingston dziś rano chciałem posłuchać mużyki przez słuchawki (muzykę mam na karcie a raczej miałem) po drugim utworze i dodaniu ikonką serduszko do ulubionych wejściu w ustawienia odtwarzacza w ulubione gdzie zapisane są ulubione już nie mogłem nic odtworzyć . Zamykam odtwarzacz i przechodzę do urządzeń w telefonie na pamięć i pokazuje że brak karty SB, wyciągam kartę pakuje do komputera a tam "nima" karty to już drugi przypadek karty micro były to nówki i teraz pytanie co jest przyczyna telefon ma wadę oprogramowanie MUI czy inna przyczyna (wersja MUI z czerwca telefon ma dwa miesiące). Pierwsza karta wytrzymała 3 dni ta już sporo więcej bo od 1 sierpnia ale nie stać mnie na wkładanie kart co dwa tygodnie pomóżcie :cry:
Kosmy

Telefon:: Xiaomi Hongmi 1s

Reklama

Re: Pożeracz pamięci

Postprzez Punisher » 16 sie 2014, o 21:15

Jaki telefon ?
Jakieś pytania ? Pisz na PW :)
Punisher
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: Xiaomi MI3 White
ROM: MIUI

Postprzez ddr » 16 sie 2014, o 21:22

Redmi 1S.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Postprzez Kosmy » 17 sie 2014, o 02:25

Tak Redmi 1S w programie Solid Explorer pokazuje coś takiego a przecież nie ma karty w telefonie (kurcze nie mogę dodać załącznika a ma tylko 195 KB) teraz coś o tel. Android 4.3 JLS36C MUI ver. 4.6.12
Kosmy

Postprzez ddr » 17 sie 2014, o 02:36

Jak mieszkasz gdzieś w okolicach Białej Podlaskiej to możesz mi podrzucić te karty, chętnie bym je zbadał, może nie są martwe.
Ew. możesz zwykłym listem podesłać, jak coś to pisz pw.

A nie formatowałeś przypadkiem tych kart z poziomu telefonu?
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
ddr
VIP

Postprzez Kosmy » 17 sie 2014, o 02:44

ddr napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

nie nie formatowałem jej telefonem formatowana była przed włożenie do telefonu i przez usb z komputera wgrywałem na foldery programy które wcześniej miałem na HTC kartę mogę Ci podesłać jak ja wkładam do czytnika to dioda się zapala ale nic poza tym komp jej nie widzi szkoda że nie mogę dołączyć zrzutu fonu z tym programem
Kosmy

Postprzez ddr » 17 sie 2014, o 02:59

Napisałem Ci tam w PW. Na razie nie kupuj pamięci, podeślij te co masz, sprawdzę co z nimi nie tak, może po prostu pogubiły partycje lub tablica się uszkodziła, w najgorszym wypadku trafiłeś na podróby, a w takim przypadku takiego sprzedawczyka cebulaka trzeba postawić do pionu.
ddr
VIP

Postprzez pete67 » 12 wrz 2014, o 11:46

A ja bym zapytał czy odłączając telefon od kompa po prostu wyciągasz wtyczkę czy odmontowujesz zanim wyciągniesz.
połozyłem kilka pendrajwów w ten sposób...i zwykle dzieje sięto wtedy gdy masz najcenniejsze dane:)
mimo wszystko bezpieczne usuwanie sprzętu jest po coś... nie tylko aby dać pracę komuś kto ten mechanizm zmajstrował:)
pete67
AKTYWNY

Pochwały: 15
Telefon:: Redmi Note
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez Kosmy » 12 wrz 2014, o 23:19

pete67 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

U mnie pamieć wywali bez związku z komputerem bo słuchałem muzyki i chciałem dodać utwór do ulubionych i kartę diabli wzięli
Kosmy

Powrót do Xiaomi