• Reklama

[G4S] Powrót do official 4.4 KITKAT cieżka sprawa

[G4S] Powrót do official 4.4 KITKAT cieżka sprawa

Postprzez pisi » 29 sie 2015, o 19:37

Witam wszystkich bardzo gorąco.
Mój problem to powrót do stockowego systemu. Obecnie mam system wgrany jak na załączniku widać, niby oryginalny Jiayu'owski, ale z china znakami np kontakty, dialer. Moją prośbą do Was było by znalezienie sposobu na wgranie softu ze strony Jiayu Polska. Próbuję robić to flashtoolem, ale tel za każdym razem gubi IMEI i nie ma roota, robię go (roota) PhilZ_Recovery ściągniętym z needrom. Po tej operacji mam już roota, instaluję Mobileuncle MTK i klikając w IMEI mam "No Support" :(

Ktoś ma pomysł na to? Bardzo często wywala (za każdym razem) IMEI i muszę go dogrywać, obecnie korzystam z systemu przywróconego z restore z innego recowery (bo zmieniłem żeby móc z kopi zapasowej skorzystać) Proszę o wszelkie sugestie i porady.

pozdrawiam i miłego wakacyjnego weekendu życzę ;)
pisi

Telefon:: Jiayu G4S
ROM: MiuiPro

Reklama

Re: [G4S] Powrót do official 4.4 KITKAT cieżka sprawa

Postprzez dominiss1990 » 30 sie 2015, o 10:52

Zainstaluj coś innego, np. ten -> http://www.needrom.com/download/v12-3-05/ jest to dobry rom, bez zbędnych chińskich apek czy innych śmieci, bazowany na AOSP. Testowałem go niedawno, bardzo fajnie działa, ma roota, IMEI powinieneś przywrócić bez problemu.
Ewentualnie MIUI jeśli Ci się podoba, lub niedawno wrzucony na needrom CM12.1, podobno działa bardzo fajnie już i jest stabilny, ale możesz w nim znaleźć jakieś bugi.

Autor postu otrzymał pochwałę
dominiss1990
AKTYWNY

Pochwały: 31
Telefon:: Jiayu G4S 2/16
ROM: 4.4.3 SPAOSP

Powrót do ROM'y i modyfikacje