• Reklama

Poszukiwanie najlepszej opcji Lg g3 vs ?

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Poszukiwanie najlepszej opcji Lg g3 vs ?

Postprzez METEOR » 9 paź 2014, o 21:54

Witam

Poszukuję najlepszej opcji smartphona , moje wymagania to :
-cena do 1,5k
-ekran 5 cali ( ewentualnie 5,5 )
- mocny procesor min snapdragon 800
- 2 GB Ram
- 64 GB Rom
- dobry aparat tylni , przedni również mile widziany
- wydajną baterię aby wytrzymał min pełny dzień intensywnego użytkowania
- wymienną baterię
- dobre wykonianie
- mile widziane również lte , nfc i slot na karty sim

Wśród ,,tradycyjnych " firm najbardziej moją uwagę przykuł Lg g3 ze wezględu na spełnienie większości wymagań i na dość kompaktowe jak na wielkość ekranu wymiary . Ciekawy wydaje się również popularny ostatnio OnePlus one ale jego wymiary są jednak kłopotliwe . Jako ,że rynek chińskich smartfonów nie jest mi dobrze znany będę wdzięczny za wyrażenie waszych konstruktywnych opinii .

Z góry dzięki.

Pozdrawiam ,
Meteor
METEOR

Telefon:: HTC

Reklama

Re: Poszukiwanie najlepszej opcji Lg g3 vs ?

Postprzez mrergie » 9 paź 2014, o 22:14

G3 jest słabym smartfonem. Podzespoły nie nadążają na rozdzielczością a w dodatku mocno się grzeje co jeszcze bardziej ogranicza maksymalną wydajność podzespołów bo muszą siebie limitować aby się nie przegrzać. Lepszym wyborem jest G2 lub Flex.
Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Rozejrzyj sie za Xiaomi Mi3 64GB, Mi4 64GB, Huawei Honor 6 (jedyny dual SIM) i Meizu MX4 (mój faworyt). Ewentualnie można trochę budżet zniżyć i rozejrzeć się za ZTE Nubia Z7 Mini. Z wymienną baterią będzie problem, nie wiem czy któryś z wymienionych telefonów ją posiada, chyba jedynie Meizu ale i tak nie mam pewności. Jakbyś mógł nieco nadszarpnąć budżet to spójrz też na Oppo Find 7a i droższego Find 7.
Jak dla mnie, gdyby pieniądze nie były limitem to sam użytkowałbym właśnie Find 7 już od dłuższego czasu :-D
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
mrergie
VIP

Pochwały: 69
Telefon:: 佳域 S3S

Powrót do Porównania telefonów