• Reklama

Pośrednik Aliexpress na Allegro-zgodne z prawem?

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Pośrednik Aliexpress na Allegro-zgodne z prawem?

Postprzez dominiss1990 » 18 wrz 2014, o 13:35

existe napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

To właśnie dlatego tak jest. Sam dokładnie tak miałem, ale odkąd zainteresowałem się Aliexpress oraz chińskimi sklepami online, nauczyłem się cierpliwości, i nie przeszkadza mi że teraz na coś czekam 2-3 tygodnie :) I na allegro nic nie kupowałem prawie już rok czasu :)
dominiss1990
AKTYWNY

Pochwały: 31
Telefon:: Jiayu G4S 2/16
ROM: 4.4.3 SPAOSP

Reklama

Postprzez pete67 » 18 wrz 2014, o 21:30

czy to Allegro czy aliexpress... czy MediaMarkt
wszędzie jest tak samo.
Jeśli nie ma się klapek na oczach i troszkę myśli to można ustrzec się kłopotów i oszustów.
Jednak Marketing robi swoje, śpieszymy się, szukamy okazji, "musze to mieć jak najszybciej i najtaniej..."
Niestety takie czasy że nawet kliknięcie wyrażające zgodę na ciasteczka z www może narobić kłopotów i okazuje się że wyraziliśmy zgodę na jakąśpłatną usługę... .

Może po prostu cierpliwie zgłaszać na allegro niewłasciwość tych aukcji?
może je skasują?
pete67
AKTYWNY

Pochwały: 15
Telefon:: Redmi Note
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez leoxxx » 19 wrz 2014, o 04:05

pete67 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Aledrogo nie widzi problemu, bo koleś napisał w o mnie, że mogą wystąpić opłaty dodatkowe. Tu nawet nie chodzi o naiwność ludzi, to zwykłe oszustwo, bo bezpośrednio w aukcji nic nie pisze. Chociaż może zgłosimy go jako niewłaściwa kategoria? Razem możemy więcej, bo zgłoszenie od jednej osoby to mało, zawsze w grupie siła. Chociaż, problem jest taki, że przy zgorzeniu nieodpowiedniej kategorii nie można nic napisać. Taki łoś z aledrogo nie będzie wiedział o co chodzi.
Szczerze - kto czyta zakładkę "o mnie"? Ale według mojej wiedzy, jak ktoś się uprze to wygra z kolesiem.
Porównanie zdjęć smartfonów: http://fotosmartfon.blogspot.com/
leoxxx
AKTYWNY

Pochwały: 26
Telefon:: Meizu MX5

Postprzez baku1991 » 25 wrz 2014, o 10:20

Mnie też się wydaje, ze to jest w sądzie do wygrania. Problem kto pójdzie do sądu po powiedzmy 100 zł. Gdyby tak wyrzucić takie akcje do usług to byłoby pięknie bo na przykład weź teraz i mi znajdź solida najtańszego oryginalnego na allegro. Zesrać się za przeproszeniem idzie. Jednakże są sprzedawcy, tudzież pośrednicy, którzy zwracają opłaty celne. Nie wiem czy nie nagnę regulaminu, ale ja osobiście dotąd znalazłem takiego jednego o nicku chyba gromala_pl. Gdyby ktoś potrzebował to mogę na pw podrzucić link. Czasem jak coś bierzemy to lepiej zapłacić parę złotych więcej i mieć spokojną głowę o VAT. I gość chyba ma obsługę gwarancyjną w pl, ale tego nie wiem na 100% bo sobie sam telefony naprawiam.
baku1991
AKTYWNY

Pochwały: 11
Telefon:: Xiaomi Mi3
ROM: MIUI

Poprzednia strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić