• Reklama

Pośrednicy Taobao.com czyli Yoybuy.com oraz inne.

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Pośrednicy Taobao.com czyli Yoybuy.com oraz inne.

Postprzez Kobe8 » 11 cze 2013, o 13:10

witam! czy znacie jeszcze jakiś innych agentów taobao.com oprócz http://www.yoybuy.com/en/ ? wydaje mi się, że ten jest najlepszy. Ceny w porównaniu do ali na taobao.com to np:
zte v987 mozna kupic za około 220$, a dla przykładu lenovo a830 około 160$, podejrzewam, że już z wysyłką, tylko pewno china post ale wychodzi na pewno taniej niż na ali. Wychodzi jakoś 50-60$ taniej niż na ali. Chyba, że ktoś zna chiński i kupi bezporśrednio na taobao.com ja tam jednak nie ogarniam tej strony i wolałbym skorzystać z jakiegoś agenta strony, jednak trochę ryzyko jest pewno. Tylko czegoś nie rozumiem, że tam na yoybuy są podane ceny w dolarach i nie wiem jak to się w końcu płaci, czy dolar czy juany tak samo nie wiem jak się kontaktowac ze sprzedającymi tam i jak wybierać rodzaj przesyłki.
Kobe8
AKTYWNY

Pochwały: 3
Telefon:: stacjonarny

Reklama

Postprzez kojot » 11 cze 2013, o 13:34

ciekawa strona, ale tam płacisz jakąś kase w $ + przesyłkę do nich w $ + przesyłkę do Ciebie, która nie jest podana, sam możesz sobie obliczyć na podstawie wagi przesyłki.
Chciałem kupić pewne płyty dvd z taobao, może sie skuszę
kojot
AKTYWNY

Telefon:: ZP998

Postprzez Kobe8 » 11 cze 2013, o 14:01

dobrze by było jakby ktoś kupił i sprawdził sklep, albo poszukał może znajdzie się lepszy jakiś sklepik który oferuje rzeczy z taobao.com :) ja niestety dopiero wczoraj odkryłem stronę więc na razie nici z zakupów ;-)
Kobe8
AKTYWNY

Pochwały: 3
Telefon:: stacjonarny

Postprzez existe » 11 cze 2013, o 21:34

i serio chesz kupic cos co po chinsku tylko gada ? i ze strony ktorej ni w china pojac nie mozna ? no chyba ze masz zbedny balast z zl do stracenia .. dla eksperymentu :-)
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Postprzez kojot » 11 cze 2013, o 21:38

jezeli to o mnie chodzi, to są filmy instruktazowe co 1 kosztuje 20$ w stanach, ni jak nie można znaleźć tego w necie :] czyli po angielsku
kojot
AKTYWNY

Telefon:: ZP998

Postprzez marx » 12 cze 2013, o 15:18

nie problem w samym zakupie, taką instrukcje mogę za darmo zrobić.
Problem jest z samymi chińczykami, bezpieczeństwem zakupu, nieznajomości angielskiego i tym podobnych zagadnieniach.
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Re: Pośrednicy Taobao.com czyli Yoybuy.com oraz inne.

Postprzez franciszek » 5 wrz 2013, o 22:56

właśnie przymierzam się do zakupu telefonu i tableta na taobao. sprawdzal ktoś taniozchin.pl??? jak nie ten to jakiego pośrednika polecacie??? chciałbym płacić na polskie konto.
franciszek

Postprzez existe » 6 wrz 2013, o 19:53

franciszek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

rany julek - koniecznie chcesz posrednika ?
no to ja za 50$ bede twoim posrednikiem - taniej sie nie da
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Postprzez beatka_2014 » 3 sty 2014, o 00:50

Witam
Szukam dobrych tanich posrednikow,sprawdzonych .
Czy moze ktos kupowal sam juz z taobao?bez posrednikow? tak tez mozna ale zawsze jest ryzyko ze dostaniemy wadliwy towar. Moze ktos ma sprawdzonych sprzedawcow z taobao?
beatka_2014

Telefon:: nokia

Postprzez beatka_2014 » 3 sty 2014, o 00:51

existe napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

rany julek - koniecznie chcesz posrednika ?
no to ja za 50$ bede twoim posrednikiem - taniej sie nie da

Czy mozesz byc posrednikiem? tak szczerze sie pytam:)
beatka_2014

Telefon:: nokia

Postprzez Devol » 11 sty 2014, o 16:22

Więc nikt z forumowiczów nie kupował na taobao ;>?
Devol

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI