• Reklama

Porządki na forum i sprawy bieżące.

Propozycje zmian na forum?

Re: Porządki na forum i sprawy bieżące.

Postprzez eject » 11 lut 2016, o 15:57

zgadzam się z sephotem bo moje wiadomości też giną i nawet nie chce mi się dociekać czemu ale jak by była wiadomość dlaczego byłoby super ;]
Avatar użytkownika
eject
AKTYWNY
 
Posty: 289
Dołączył(a): 10 paź 2013, o 15:20
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 2
Telefon:: nokia 3210

Reklama

Re: Porządki na forum i sprawy bieżące.

Postprzez baku1991 » 16 lut 2016, o 19:34

Ja ostatnio też zauważyłem znikające wiadomości. Zacząłem dociekać dlaczego. Jasne, czasem zdarzy mi się offtop i nie mam żalu, że się go wyrzuca. Ale jeśli usuwa się post, który jest odpowiedzią na post poprzedzający to już jest coś nie halo. Strażnik Teksasu robi porządki na Mokotowie myśląc, że odwala dobrą robotę, a tak na prawdę zabiera ludziom informacje i rady. Tylko dlatego, że nie potrafi czytać ze zrozumieniem i odnieść do kontekstu. Odnoszę wrażenie, że dla niego to zbitek liter bez przekazu, ale musi zawierać słowa kluczowe - inaczej kosz.
Niedługo ludzie przestaną pisać na forum bo po prostu nie będzie sensu jeśli post ma wisieć 5 minut. A forum bez piszących to martwe forum.
Strażnik Teksasu czuje ogromne poczucie misji - ja to rozumiem. Ale to już przestało być obiektywne. Bo to, że Strażnikowi się coś nie podoba to nie znaczy, że to jest do zgnojenia. Młody jestem, ale taki ustrój już był.

Apeluję: Trochę więcej traktowania jak człowiek człowieka.
baku1991
AKTYWNY
 
Posty: 356
Dołączył(a): 10 mar 2014, o 22:21
Pochwały: 11
Telefon:: Xiaomi Mi3
ROM: MIUI

Re: Porządki na forum i sprawy bieżące.

Postprzez blue_voyager » 16 lut 2016, o 19:47

Każdemu, kto pisze nie na temat wydaje się, że jego post jest niezwykle ważny. Czasami tylko jemu tak sie wydaje. Natomiast inni, którzy żeby coś znaleźć muszą się przedzierać przez dziesiątki postów niezwiązanych z tematem, woleliby żeby wypowiadający się trzymali się tematu. Proste? Proste, tak funkcjonują fora.
Uznałem, że Twój post był nie na temat i go usunąłem. Tylko tyle, nie rozpoczynaj z tego powodu krucjaty, codziennie leci kilkanaście postów, które nijak sie mają do prowadzonej w wątku dyskusji i gdyby tak nie było, to wiele wątków, przypominałoby bajzel.
Epitety i złośliwości zostaw dla siebie, bo są niepotrzebne.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Porządki na forum i sprawy bieżące.

Postprzez baku1991 » 16 lut 2016, o 20:08

To właśnie jest to o czym piszę. Jakiś moderator nie potrafi czytać ze zrozumieniem i out - on tu rządzi. A reszta ma się podporządkować. To psuje atmosferę na forum.
Mój post, który wspomniałem był bezpośrednią odpowiedzią na post poprzedzający. Także nie dziw mi się, że dociekam. Porządek porządkiem, ale jak bardzo się porządek poprawił gdy usunąłeś mój post, który ani nikogo nie obrażał, ani nie był wulgarny, a po prostu poruszył kwestie wspomnianą wcześniej? Świat na pewno stał się lepszy. Niech nie będzie niczego - wtedy będzie na 100% porządek.
Jak byłem mały też zawsze chciałem być policjantem. Później zrozumiałem, że nie tędy droga.
baku1991
AKTYWNY
 
Posty: 356
Dołączył(a): 10 mar 2014, o 22:21
Pochwały: 11
Telefon:: Xiaomi Mi3
ROM: MIUI

Re: Porządki na forum i sprawy bieżące.

Postprzez BlueMan » 16 lut 2016, o 20:10

blue_voyager napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Podpisuję się pod tym obiema rękami i nogami.

Dlatego dziwię się że któryś z moderatorów przeniósł mój nowy temat do już istniejącego wątku - post251153.html#p251153 Czy faktycznie wrzucanie wszystkich pytań związanych z aliexpress do jednego worka, który ma obecnie już ponad 40 stron jest właśnie tym zacytowanym wyżej "inni, którzy żeby coś znaleźć muszą się przedzierać przez dziesiątki postów niezwiązanych z tematem" ??

Rozumiem usuwanie i przenoszenie pytań które w kółko się pojawiają na forum, ale upychanie spraw do jednego tematu mija się totalnie z celem forum, które właśnie dzieli się na działy, tematy, posty.
Abstrahując - usuńmy dział Xiaomi i scalmy wszystkie tamtejsze tematy/posty w jeden wątek.
Polska w Chinach, Chiny w Polsce.
Avatar użytkownika
BlueMan
 
Posty: 92
Dołączył(a): 12 sty 2016, o 11:00
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Telefon:: Nokia L520
ROM: Windows 8.1

Re: Porządki na forum i sprawy bieżące.

Postprzez szymi » 16 lut 2016, o 20:19

za takie idiotyczne pytania to powinieneś dostać bana, a nie przeniesienie do innego działu, jak ci faktycznie interesuje i spać po nocach z tego powodu nie możesz, to pisz do ali tam dostaniesz sprawdzone info
szymi
AKTYWNY
 
Posty: 773
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 21:13
Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Re: Porządki na forum i sprawy bieżące.

Postprzez fake4r » 16 lut 2016, o 20:30

Nie potrzeba osobnych tematów do takich pytań, albo takich na które odpowiedzi są w FAQ, np. o przesyłkę, czy spór. Dlatego takie posty są przenoszone, tak jak Twój BlueMan. Po co tworzyć taki mało istotny temat, chyba tylko po to żeby potem zaśmiecał swoim istnieniem dany dział.
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Porządki na forum i sprawy bieżące.

Postprzez BlueMan » 16 lut 2016, o 20:52

szymi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Świetne forum, takiego właśnie szukałem. Forum można usunąć - użytkownicy wszystkie odpowiedzi znajdą na aliexpress albo w google.

Dziękuję, dobranoc.
Polska w Chinach, Chiny w Polsce.
Avatar użytkownika
BlueMan
 
Posty: 92
Dołączył(a): 12 sty 2016, o 11:00
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Telefon:: Nokia L520
ROM: Windows 8.1

Re: Porządki na forum i sprawy bieżące.

Postprzez zielony14 » 16 lut 2016, o 23:16

Mnie zastanawia po co tutaj tylu moderatorów skoro tylko 2-3 cokolwiek robi?
Rozumiem, że to sprawą marxxx'a komu daje taką rangę ale powinny być to osoby kompetentne i wypełniające swój obowiązek...
Oczywiście nie chce nikogo urazić :)
Pomoc w zakupach z chin, w wyborze telefonu.
Najnowsze promocje telefonów!

Więcej na pw, bądź "zleceniekupna@gmail.com".
Avatar użytkownika
zielony14
VIP
 
Posty: 1725
Dołączył(a): 16 lis 2014, o 18:18
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 70
Telefon:: IPHONE 11 PRO MAX

Re: Porządki na forum i sprawy bieżące.

Postprzez sephot » 21 lut 2016, o 21:06

aktualne-promocje-telefonow-t8022-744.html

Temat zamienił się w "forum"dyskusyjne"
>LeTV x600>?
http://www.sephot.pl <-Recenzje
http://newsborg.blogspot.com <-Nowości,Kupony,Promocje
Avatar użytkownika
sephot
VIP
 
Posty: 2818
Dołączył(a): 19 lip 2013, o 09:03
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 119
Telefon:: LeECco

Re: Porządki na forum i sprawy bieżące.

Postprzez fake4r » 21 lut 2016, o 21:07

To niech się ktoś też zajmie tym bo w tej chwili zostałem już sam jako moderator. A niestety sam nie będę ogarniał całego forum.
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Porządki na forum i sprawy bieżące.

Postprzez sephot » 21 lut 2016, o 22:33

A co się dzieje z blue_voyager ? Nie ma go ?
>LeTV x600>?
http://www.sephot.pl <-Recenzje
http://newsborg.blogspot.com <-Nowości,Kupony,Promocje
Avatar użytkownika
sephot
VIP
 
Posty: 2818
Dołączył(a): 19 lip 2013, o 09:03
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 119
Telefon:: LeECco

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy organizacyjne forum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama