• Reklama

Portfel

Odzież, obuwie i galanteria Z Chin. Najlepsze ceny, okazje, opinie, pokaż zakupy. Aliexpress i pozostałe chińskie sklepy

Re: Portfel

Postprzez zielony14 » 21 sty 2016, o 14:31

szymi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Szukałem nie raz... ale nic mi nie odpowiada, dlatego chce aby ktoś podesłał link do naprawdę ciekawego portfela, może akurat mi się spodoba ^^
LeTv x600 3/32
Pomoc w zakupach z Chin

Więcej informacji PW lub "zleceniekupna@gmail.com"
zielony14
VIP

Pochwały: 55

Reklama

Postprzez Flyagaric » 21 sty 2016, o 16:14

szymi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Sarkazm zupełnie nie na miejscu. 98.99% z tego co tam pokazane nie pasuje do mojego opisu. O tym, żeby to jeszcze faktycznie jakoś wyglądało, to można pomarzyć. Wolę więc jak ktoś zapoda taki, który już sam sprawdził.
Jakbym ci pokazał zdjęcia z aukcji mego ostatniego nabytku, a potem zdjęcie z tego co faktycznie przyszło, to może nabrałbyś pokory.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 67

Postprzez marcoos1 » 21 sty 2016, o 16:29

Jak już wspominasz to nabytku to nie opowiadaj, że "jakbym pokazał" tylko pokaż
marcoos1
VIP

Pochwały: 71

Postprzez Flyagaric » 21 sty 2016, o 17:15

marcoos1 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jakbym go zatrzymał, to bym tak zrobił.
Rozczulać nie ma się nad czym, bo przyszło toto 2 miechy po zakończeniu ochrony i dawno miałem już na koncie zwrot za niego. Jakość wykonania była tak biedna, że poszło to w końcu do śmieci. Sprzedawca zniknął dość szybko z serwisu, więc chyba nie tylko ja dostałem taki egzemplarz. Poszukam w domu, może zrobiłem mu zdjęcia kiedyś.
Nie muszę dodawać, że na aukcji wyglądało to znakomicie.
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Postprzez widmo82 » 21 sty 2016, o 21:16

Wątek o portfelach, ale gdyby ktoś znalazł coś faniego i cienkiego na karty, banknoty i dowód rejestracyjny to z chęcią bym kupił
Sprzedam: Xiaomi Miband 2
widmo82
AKTYWNY

Pochwały: 24

Postprzez R@lph » 22 sty 2016, o 00:53

Setral napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dzieki Setral;)

Wysłane z mojego x600 przy użyciu Tapatalka
R@lph

Postprzez Flyagaric » 22 sty 2016, o 11:35

widmo82 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Oglądałem tego sporo i zawsze jest za dużo formy. Przegródki na karty po obu stronach, albo podobnie. Najcieniej rozsądnie jak się da, to chyba tylko to:
http://www.aliexpress.com/item/Hot-Sale ... 61823.html
- a też ma niepotrzebną przegródkę na karty z drugiej strony. Można jej nie używać, ale i tak byłby fajniejszy bez niej. Dodatkowo trza się pogodzić z dość grubym grzbietem, który drazni w kieszeni.
Jak ktoś ma/używa coś fajnego, to proszę o cynk.
Flyagaric
VIP

Postprzez kastomat » 22 sty 2016, o 12:48

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Oglądałem tego sporo i zawsze jest za dużo formy. Przegródki na karty po obu stronach, albo podobnie. Najcieniej rozsądnie jak się da, to chyba tylko to:
http://www.aliexpress.com/item/Hot-Sale ... 61823.html
- a też ma niepotrzebną przegródkę na karty z drugiej strony. Można jej nie używać, ale i tak byłby fajniejszy bez niej. Dodatkowo trza się pogodzić z dość grubym grzbietem, który drazni w kieszeni.
Jak ktoś ma/używa coś fajnego, to proszę o cynk.

Szukam dokładnie czegoś takiego ale z przegrodą na bilon po zewnętrznej stronie. Poratuje ktoś ?

Wysłane z mojego x600 przy użyciu Tapatalka
kastomat

Postprzez widmo82 » 23 sty 2016, o 13:37

Ale tam nie zmieści się chyba dowód rejestracyjny...
Chyba zaryzykuje zakup tego..
http://www.aliexpress.com/item/New-bran ... 83395.html
Sprzedam: Xiaomi Miband 2
widmo82
AKTYWNY

Pochwały: 24

Postprzez Setral » 23 sty 2016, o 17:31

Setral
AKTYWNY

Pochwały: 17

Postprzez Flyagaric » 23 sty 2016, o 20:04

widmo82 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

O kurczę, jakie to fajne - chyba o coś takiego mi chodziło. Idę czytać opinie o tym.
EDIT - 100% pozytyw i nawet ktoś zamieścił zdjęcia tego co dostał.
Flyagaric
VIP

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Odzież, obuwie i galanteria Z Chin