• Reklama

Portfel

Odzież, obuwie i galanteria Z Chin. Najlepsze ceny, okazje, opinie, pokaż zakupy. Aliexpress i pozostałe chińskie sklepy

Re: Portfel

Postprzez zielony14 » 21 sty 2016, o 14:31

szymi napisał(a):wchodzisz na ali, wpisujesz men wallet i wybierasz... przecież 99% portfeli robionych przez kitajców pasuje pod to, co innego jak ktoś szuka z miejscem na bilon to fakt że jest kłopot żeby znaleźć, nie wiem czy wy jesteście tak leniwi czy może coś innego, może jeszcze zamówić i opłacić za was?

Szukałem nie raz... ale nic mi nie odpowiada, dlatego chce aby ktoś podesłał link do naprawdę ciekawego portfela, może akurat mi się spodoba ^^
LeTv x600 3/32
Pomoc w zakupach z Chin

Kupujesz podróbki? Mogę pomóc przy obniżce cen
Więcej informacji PW bądź "zleceniekupna@gmail.com"
zielony14
VIP

Pochwały: 50

Reklama

Postprzez Flyagaric » 21 sty 2016, o 16:14

szymi napisał(a):wchodzisz na ali, wpisujesz men wallet i wybierasz... przecież 99% portfeli robionych przez kitajców pasuje pod to, co innego jak ktoś szuka z miejscem na bilon to fakt że jest kłopot żeby znaleźć, nie wiem czy wy jesteście tak leniwi czy może coś innego, może jeszcze zamówić i opłacić za was?

Sarkazm zupełnie nie na miejscu. 98.99% z tego co tam pokazane nie pasuje do mojego opisu. O tym, żeby to jeszcze faktycznie jakoś wyglądało, to można pomarzyć. Wolę więc jak ktoś zapoda taki, który już sam sprawdził.
Jakbym ci pokazał zdjęcia z aukcji mego ostatniego nabytku, a potem zdjęcie z tego co faktycznie przyszło, to może nabrałbyś pokory.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 60

Postprzez marcoos1 » 21 sty 2016, o 16:29

Jak już wspominasz to nabytku to nie opowiadaj, że "jakbym pokazał" tylko pokaż
marcoos1
VIP

Pochwały: 59

Postprzez Flyagaric » 21 sty 2016, o 17:15

marcoos1 napisał(a):Jak już wspominasz to nabytku to nie opowiadaj, że "jakbym pokazał" tylko pokaż

Jakbym go zatrzymał, to bym tak zrobił.
Rozczulać nie ma się nad czym, bo przyszło toto 2 miechy po zakończeniu ochrony i dawno miałem już na koncie zwrot za niego. Jakość wykonania była tak biedna, że poszło to w końcu do śmieci. Sprzedawca zniknął dość szybko z serwisu, więc chyba nie tylko ja dostałem taki egzemplarz. Poszukam w domu, może zrobiłem mu zdjęcia kiedyś.
Nie muszę dodawać, że na aukcji wyglądało to znakomicie.
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Postprzez widmo82 » 21 sty 2016, o 21:16

Wątek o portfelach, ale gdyby ktoś znalazł coś faniego i cienkiego na karty, banknoty i dowód rejestracyjny to z chęcią bym kupił
Sprzedam: Xiaomi Miband 2
widmo82
AKTYWNY

Pochwały: 24

Postprzez R@lph » 22 sty 2016, o 00:53

R@lph

Postprzez Flyagaric » 22 sty 2016, o 11:35

widmo82 napisał(a):Wątek o portfelach, ale gdyby ktoś znalazł coś faniego i cienkiego na karty, banknoty i dowód rejestracyjny to z chęcią bym kupił

Oglądałem tego sporo i zawsze jest za dużo formy. Przegródki na karty po obu stronach, albo podobnie. Najcieniej rozsądnie jak się da, to chyba tylko to:
http://www.aliexpress.com/item/Hot-Sale ... 61823.html
- a też ma niepotrzebną przegródkę na karty z drugiej strony. Można jej nie używać, ale i tak byłby fajniejszy bez niej. Dodatkowo trza się pogodzić z dość grubym grzbietem, który drazni w kieszeni.
Jak ktoś ma/używa coś fajnego, to proszę o cynk.
Flyagaric
VIP

Postprzez kastomat » 22 sty 2016, o 12:48

Flyagaric napisał(a):
widmo82 napisał(a):Wątek o portfelach, ale gdyby ktoś znalazł coś faniego i cienkiego na karty, banknoty i dowód rejestracyjny to z chęcią bym kupił

Oglądałem tego sporo i zawsze jest za dużo formy. Przegródki na karty po obu stronach, albo podobnie. Najcieniej rozsądnie jak się da, to chyba tylko to:
http://www.aliexpress.com/item/Hot-Sale ... 61823.html
- a też ma niepotrzebną przegródkę na karty z drugiej strony. Można jej nie używać, ale i tak byłby fajniejszy bez niej. Dodatkowo trza się pogodzić z dość grubym grzbietem, który drazni w kieszeni.
Jak ktoś ma/używa coś fajnego, to proszę o cynk.

Szukam dokładnie czegoś takiego ale z przegrodą na bilon po zewnętrznej stronie. Poratuje ktoś ?

Wysłane z mojego x600 przy użyciu Tapatalka
kastomat

Postprzez widmo82 » 23 sty 2016, o 13:37

Ale tam nie zmieści się chyba dowód rejestracyjny...
Chyba zaryzykuje zakup tego..
http://www.aliexpress.com/item/New-bran ... 83395.html
Sprzedam: Xiaomi Miband 2
widmo82
AKTYWNY

Pochwały: 24

Postprzez Setral » 23 sty 2016, o 17:31

Setral
AKTYWNY

Pochwały: 17

Postprzez Flyagaric » 23 sty 2016, o 20:04

widmo82 napisał(a):Ale tam nie zmieści się chyba dowód rejestracyjny...
Chyba zaryzykuje zakup tego..
http://www.aliexpress.com/item/New-bran ... 83395.html

O kurczę, jakie to fajne - chyba o coś takiego mi chodziło. Idę czytać opinie o tym.
EDIT - 100% pozytyw i nawet ktoś zamieścił zdjęcia tego co dostał.
Flyagaric
VIP

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Odzież, obuwie i galanteria Z Chin