• Reklama

[180$] Ponad 5" z Aliexpress

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

[180$] Ponad 5" z Aliexpress

Postprzez aesd » 1 sie 2016, o 19:46

Witam, 2 lata używałem Coolpada F1, zachwycił mnie. Nie kupię teraz już innego telefonu niż chińczyk. Mam przygotowane 180$ i ruszam na podbój Aliexpers. Które telefon teraz jest najbardziej polecany w tej półce?

Potrzebuje czegoś większego niż 5". Dziewczyna kupiła Xaoimi Redmi Note 2 i wygląda przepięknie, jak mnie zachwycał przez 2 lata mój Coolpad, to jak postawić go koło RN2 to dramat :P Musze go teraz zmienić i myślę o Redmi Note 3.

Proszę, doradźcie mi co teraz jest na językach, bo nie mam pomysłu na żadną alternatywe dla RM3 :)

==
Cena (bez VAT): do 180$
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: ponad 5"
Ilość RAM/ROM/Procesor:
Dual/Single sim: nie ma znaczenia
Preferowane marki: xaomi
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): aliexpress
Wymagania (parametry, funkcje):
Opis: lepszy niż coolpad f1 ;)
Ostatnio edytowano 1 sie 2016, o 19:52 przez aesd, łącznie edytowano 1 raz
aesd

Reklama

Re: [180$] Ponad 5" z Aliexpress

Postprzez Tomaszan » 1 sie 2016, o 20:24

RN3 tylko wersje pro ze snapdragonem 650. Może też być honor 7. Możesz też pomyśleć nad którymś Le2 tylko tam z romami podobno jest różnie
Tomaszan

Re: [180$] Ponad 5" z Aliexpress

Postprzez pawellabedz » 1 sie 2016, o 21:17

Mój głos na redmi note 3 pro :P ale już w tej cenie spokojnie 3/32
pawellabedz
AKTYWNY

Pochwały: 2

Powrót do Jaki telefon kupić ?