• Reklama

[aliexpress] Pomyłka chińczyka nie wysłany towar...

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

[aliexpress] Pomyłka chińczyka nie wysłany towar...

Postprzez robston » 9 kwi 2013, o 17:48

Witam czekam i czekam kupiłem telefon w ten festiwal promocja baloniki itp.
od tego sprzedawcy http://www.aliexpress.com/store/905610 podał po kilku dniach numer trackingowy na ali czekam już ponad 14dni i nic pusto na http://www.17track.net/index_en.shtml wyskakuje cały czas failed piszę do sprzedawcy przeprasza że zapomnieli wysłać wysyłki lol :shock: Pisze mi że wyślę jutro i będzie taki sam numer wysyłki ?
Czy numer wysyłki będzie taki sam czy powinien sprzedawca go zmienić?
robston

Reklama

Postprzez bumbum » 9 kwi 2013, o 20:23

będzie ten sam. Nadał numer ale paczki nie zaniósł do urzędu. Firmy tak mają, w polsce tez tak jest. Nie stresuj się, w tej promocji mają naprawde duzo zamówien i moze nie ogarnął wszystkiego. Warto nie raz przypominac się, jak tak robię. Mi raz wysłali paczkę zamiast do polski to do portugalii ale tylko kraj popieprzyli. Ale paczka doszła. Drugim razem na zupełnie inny adres, wiedziałem z trackingu ze ktoś ją odebrał, wiedziałem gdzie nawet ale nie mogłem od poczty polskiej uzyskać dokłądnego adresu. Chinczyk się spręzył i szybko wysłał mi drugą, stracił na tym ale widac ze uczciwy.
Czekam na Xiaomi Mi A1
bumbum
VIP

Pochwały: 29
Telefon:: brak (czekam)

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI