• Reklama

Pomoc w zakupie dobrego i taniego chińczyka

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Pomoc w zakupie dobrego i taniego chińczyka

Postprzez Infinity » 16 mar 2015, o 01:13

Cena (bez VAT): ok. 180$
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5,5-6,0
Ilość RAM/ROM/:2GB/min. 8GB/
Dual/Single sim: bez znaczenia
Preferowane marki: brak
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): tam gdzie taniej
Wymagania (parametry, funkcje): podstawowe

Opis: Szukam telefonu, który zastąpi Myphon'a Lune, wyświtlacz i zdjęcia przynajmniej jak w Lunie, telefon będzie służył głównie do przeglądania internetu, gry typu angry birds i wypadałoby żeby robił dobre zdjęcia.
Moim typem jest Lenovo A936 i prosiłbym o skomentowanie tego typu i podanie innych lepszych, dzięki :D
Infinity

Telefon:: Myphone

Reklama

Re: Pomoc w zakupie dobrego i taniego chińczyka

Postprzez Quis » 16 mar 2015, o 01:26

Jiayu S3
Quis
VIP

Pochwały: 28

Postprzez swiezak82 » 16 mar 2015, o 01:38

Jak te 6" nie stanowi dla ciebie problemu to chyba póki co konkurencji do niego nie widać i raczej ze względu na wielkość niewiele osób się na nowo zdecyduje. Ale parametry i cena spoko, pytanie tylko jak soft.
swiezak82
VIP

Pochwały: 51
Telefon:: Pentagram
ROM: 4.1.2

Postprzez Infinity » 16 mar 2015, o 18:18

Właśnie te 6" mi pasuje, ale gdyby w tych pieniądzach było coś lepszego ale z przekątną 5,7 lub 5,5 też bym się zastanowił gdybym miał większy budżet prawdopodobnie typowałbym Lenovo K920 Vibe :D
Infinity

Telefon:: Myphone

Postprzez puff » 18 mar 2015, o 12:23

Nabyłem a936. Na szybko..... fajny telefon, aparat taki sobie, albo ja nie mam cierpliwości (potrafi zrobić ładne foto) ekran.... pisze teraz pod słońce i nie muszę obracać co trochę ekranu. Bateria na dwóch kartach z włączonym netem non stop do dwóch dni. Telefon lekki, łatwiej mi się go obsługuje niż poprzedniego 5.5" defacto też lenovo. Soft.... telefon potrafi mieć lagi, małe lub duże zazwyczaj przy fb/messenger i chrome, ale to wina softu fabrycznego, ponieważ przy a850+ miałem to samo, dopóki nie wrzuciłem czystego androida. Tutaj chwilkę się jeszcze pomęczę :) pisz jak coś
Aha. Antutu pokazał prawie 42k żeby nie było :)
puff

Pochwały: 4
Telefon:: Lenovo A850+
ROM: AOSP 4.2.2

Powrót do Jaki telefon kupić ?