• Reklama

Pomoc w wyborze telefonu za około 800zl

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Pomoc w wyborze telefonu za około 800zl

Postprzez kiu86 » środa, 2 listopada 2016, 11:19

Na ten moment wygrywa Redmi pro 3/32 MTK x20 za cenę około 685zł myślicie, że brać czy wstrzymać się do końca roku bo może będą lepsze promocje? Oczywiście telefonu nie ma na stanie w banggood jest informacja "Usually dispatched in 6-9 business days" kod rabatowy -100$ jest ważny niby do 11.11.2016 r. nie wiem czy jest ograniczony liczbowo.
kiu86

Reklama

en.001phone.cn=

Postprzez bebico » czwartek, 3 listopada 2016, 00:45

A co powiecie o lenovo x3 ? 11.11 będzie można go w niezłej cenie wyrwać tylko żadnych recenzji o nim nie ma z pl
bebico

Postprzez kiu86 » sobota, 5 listopada 2016, 16:02

Temat nieaktualny zakupiłem dzisiaj w banggood Xiaomi Redmi Pro 5.5-inch Dual Camera 3GB RAM 64GB MTK Helio X25 Deca-core 4G Smartphone za cenę 791zł. Postanowiłem kupić wersję 3/64 z prockiem x25 główne ze względu na to, że jest dostępny w 3 kolorach (tańsza wersja 3/32 x20 jest tylko w kolorze złotym a ja chciałem srebrny z białym frontem). Ponadto wersja droższą jest w magazynie wysyłają od reki, a tańsza wersja ma być niby na ten weekend dostępna, a dodatkowa pamięć może się przyda na filmy i zdjęcia swojej pociechy.

Dziękuję wszystkim za porady, wybrałem ten telefon główne ze względu na dobre opinie no i ekran oled.
kiu86

Postprzez data17 » poniedziałek, 7 listopada 2016, 11:42

Napisz czy dali wat

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
data17

Postprzez mar76ek » poniedziałek, 7 listopada 2016, 12:07

Swego czasu zamowilem z BG tablet z wysylja przez post NL. Niestety WER go zatrzymal i poprosil o papiery.
Teraz wiekszosc paczek o duzych gabarytach jest zatrzymywana.

Wysłane z mojego JY-G4
mar76ek
AKTYWNY

Pochwały: 3

Postprzez kiu86 » środa, 9 listopada 2016, 12:08

Telefon dopiero wysłany jak przyjdzie to dam znać. Jak na dotąd udawało się, że paczki przychodziły bez Vat.
kiu86

Postprzez filozof71 » środa, 9 listopada 2016, 12:26

kiu86 napisał(a): Jedno jest pewne telefon będę kupował na banggood.com
telefon służy mi do dzwonienia, pisania smsów, słuchania muzyki i przeglądania internetu i poczty, robienia zdjęć, żadnych wymagających gier itp. oczywiście jako nawigacja do samochodu. Muzyki słucham tylko poprze słuchawki lub głośnik bluetooth wiec gniazdo jack nie jest niezbędne. Obecnie korzystam z telefonu ulefone Paris chciałbym aby nowy telefon miał lepszy aparat niż ulefon paris i pojemniejsza baterie lub funkcję szybkiego ładowania.

1. Dlaczego Bangood?
2. Tansze telefony nie mają szybkiego ładowania, ja mam LeEco Le 2 Max 5.7, w niektórych padają czytniki linii papilarnych a poza tym telefon bajka. Można go wyrwać poniżej 900 PLN.

jan1994 napisał(a):Xiaomi Redmi Pro to dobry wybór, poczekaj tylko do 11.11 pewnie będzie taniej.

Tańsze Xiaomi nie mają szybkiego ładowania.

pozdrawiam Filozof71
ZTE Nubia Z7 Mini 2/16 > LeEco Le 2 Max X822 4/32 kupiony w HKTR Store AKA Trendresources
filozof71
AKTYWNY

Pochwały: 19
Ostrzeżenia: 3

Postprzez kiu86 » czwartek, 10 listopada 2016, 17:59

Dlatego Banggood bo tam już robiłem zakupy wiele razy i za każdym razem byłem zadowolony z zakupów a w przypadku problemów z towarem lub przesyłką uznawali pozytywnie moją reklamację. Teraz czekam na Xiaomi Redmi Pro 3/64 MTK helio x25 on ma chyba szybkie ładowanie (5V 2A) chociaż dla mnie nie ma to większego znaczenia. Przeżyje bez szybkiego lub bezprzewodowego ładowania.
kiu86

Postprzez Rafal1435 » czwartek, 10 listopada 2016, 18:45

5V 2A to szybkie ladowanie? Od kiedy? QC jest na 9 i 12v, tutaj masz tylko 10W więc średnio
Rafal1435
VIP

Pochwały: 11
Ostrzeżenia: 1

Postprzez kiu86 » poniedziałek, 28 listopada 2016, 21:59

niestety dzisiaj dostałem list z UC więc dostanę jeszcze jakieś 190 zł do dopłaty wiec telefon wyniesie mnie prawie 1000zł ;( no cóż kiedyś musiał być ten pierwszy raz no ale dostać raz vat na ponad 100 paczek to nie jest tak źle :P pewnie po koniec tygodnia dostane telefon mam nadzieje że się sprawdzi i będę z niego zadowolony. Mam kilka urządzeń xiaomi i jestem z nich zadowolony. Najbardziej interesuje mnie nakładka MIUI czy rzeczywiście jest tak dobra jak wszyscy zachwalają.
kiu86

Postprzez data17 » czwartek, 1 grudnia 2016, 17:16

Za 1000zl i tak nic lepszego nie kupi chociaż mogłeś kupic u goldway na alliexrpress

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
data17

Postprzez kiu86 » sobota, 3 grudnia 2016, 08:13

No i od wczoraj cieszę się swoim Xiaomi Redmi Pro. Telefon jest bardzo dobry w moim przypadku po przejściu z Ulefon Paris to po prostu przepaść. Na początku miałem mieszane odczucia nie działała pogoda i coś jeszcze (już nie pamiętam) okazało się, że mam chińskie MIUI które "podszywa się" i udaje MIUI Polska. Na szczęście miałem już odblokowany bootloader więc szybko wrzuciłem najnowsze MIUI Polska i byłem w szoku normalnie nie ten telefon zaczął działać szybciej i płynniej, żadnych problemów z niedziałającym oprogramowaniem programami.

Porównując z Ulefone Paris (wiem wiem nie ma porównania :P) na plus dla xiaomi:
- wygląd niczym flagowiec (tylko po co ta naklejka na tyle telefonu)
- dużo lepszy aparat (fajny bajer z tym podwójnym aparatem, ja jednak wolałbym jeden porządny zamiast dwóch średnich)
- płynniej i szybko działający system (oczywiście po wgraniu MIUI POLSKA bo chińska spolszczona wersja ma pełno błędów. Dodam że pierwszy raz mam kontakt z MIUI)
- ekran oled jest super,
- czytnik linii papilarnych działa idealnie
- najpotrzebniejsze aplikacje od razu zainstalowane w systemie
- kolorowa dioda powiadomień
- port podczerwieni (pilot do TV i kina domowego nie udało mi się połączyć z nboxem od nc+) EDIT: problem rozwiązało zainstalowanie programu Peel Smart Remote dział dekoder + TV + Kino domowe :D
- dużo lepszy dźwięk (zarówno jakość rozmów i muzyki jest lepsza nie ma metalicznego dźwięku jak w tanich smartfonach)
- tacka na karty sim (zamiast zdejmowalnej klapki - ma to swoje plusy i minusy)
- obie kary działają w 4G/3G (w Ulefon Paris jedna działała jako 4G drug zawsze tylko jako 2G)
- gniazdo słuchawkowe

minus dla xiaomi w porównaniu dla ulefon paris:
- nie wymienna bateria (to może być wada dla niektórych dla mnie nie ma to znaczenia)
- brak obsługi 2 kart sim i karty pamięci jednocześnie ulefon Paris miał 3 gniazda - 2x sim + micro SD)
- USB typ C (tak wiem każdy chce mieć USB typ c, a mi bardziej odpowiada micro usb bo mam resztę sprzętu ładowaną poprzez micro usb i dużo przewodów w tym standardzie)
- brak słuchawek w zestawie (o może być wada dla niektórych dla mnie nie ma to znaczenia bo używam słuchawek bluetooth)
- ładowarka US (z przejściówka EU ładowarka jest duża i dziwnie wygląda - a czepiając się szczegółów :P to do telefonu z białym frontem mogła by być ładowarka i kabel również białego koloru, a nie czarną)

Podsumowując telefon wart swojej ceny. Nie powinien być rozczarowaniem w tym przedziale cenowym dla nikogo.
kiu86

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?