• Reklama

Pomoc w wyborze telefonu xiaomi

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Pomoc w wyborze telefonu xiaomi

Postprzez 3sixty5days » 29 maja 2015, o 01:57

Cześć, potrzebuję waszej pomocy w wyborze telefonu. Mój stary telefon, sony xperia s okazał się być bardzo wadliwym telefonem i potrzebuję wymienić go na coś lepszego. Od dłuższego czasu czytam forum i przeglądam recenzję. Bardzo spodobała mi się recenzja administratora marxxx, telefonu Xiaomi Redmi Note 2GB RAM, 8x1.7GHz.(recenzja-test-xiaomi-redmi-note-2gb-ram-8x1-7ghz-t9814.html) Mam kilka pytań odnośnie tego telefonu:
1.Jak oceniacie pracę telefonu po dłuższym czasie? Mieliście jakieś problemy czy wszystko było wporządku? Czy coś wiadomo o awaryjności tego telefonu?
2.Gdzie mogę kupić taki telefon, chodzi mi o konkretne źródło, z którego administrator zamawiał(może się wypowie) zależy mi na tym właśnie modelu, ponieważ tych modeli xiaomi jest bardzo dużo...
3.Może ktoś chciałby odsprzedać ten telefon, ponieważ, planuje kupnego czegoś lepszego czy masz może ma ich więcej, lub może zna kogoś z forum albo ma jakiegoś znajomego, który mogłby mi go odsprzedać? Zależy mi na tym, aby telefon był w 100 % sprawny i oryginalny. Nie zależy mi na tym by był nowy, nawet bardziej preferuję, używany od zaufanego źródła :) (oczywiśćie względy finansowe)
4.Czy uważacie ten telefon za godny polecnia? Czy może, twierdzicie, że znajdę coś lepszego w tej cenie? I czy ogólnie warto go wziąć(chińczyka), czy lepiej kupić telefon wielkich koncernów typu samsung?
Proszę o odpowiedź, ewentualne dodanie coś od siebie jeżeli coś pominąłem. Pozdrawiam serdecznie i liczę na waszą pomoc! Czekam na odpowiedź :) Nie zastosowałem, żadnego szablonu ponieważ chodzi tu o konkretny telefon. Jeżeli pomyliłem działy czy coś zrobiłem nie tak, proszę administrację o pomoc.
3sixty5days

Telefon:: xperia s
ROM: 8

Reklama

Re: Pomoc w wyborze telefonu xiaomi

Postprzez Caminero » 29 maja 2015, o 08:12

coś kolego kiepsko ci szło czytanie, marxx dawno opylił słuchawke w recenzji podaje gdzie i ile go słuchawka kosztowała, gdybyś spojrzała na bazar to wiedział być, że jest do sprzedania przez naszego wiarygodnego forumowicza najnowszy model dual sim z 2/16gb. eeeech szkoda odpisywać na pozostałe punkty
pozdrawiam
Caminero

było.. jiayu s2 < zte nubia z7 max < xiaomi mi4c 3/32gb czekam na bezramkowca... zte nubia z11
Caminero
AKTYWNY

Pochwały: 5
Telefon:: xiaomi mi4c
ROM: 4

Powrót do Jaki telefon kupić ?