• Reklama

Pomoc w wyborze tableta z Chin

Chińskie tablety, opinie, porady, zakup

Pomoc w wyborze tableta z Chin

Postprzez jardob » poniedziałek, 23 marca 2015, 18:10

Witam, chciałbym kupić tableta do 500zł z uwzględnieniem obecnego kursu dolara. A jak wiadomo, to chińskie tablety szczycą się najlepszym stosunkiem ceny do jakości, więc zamierzam wybierać właśnie spośród nich. Rozpiszę specyfikacje, jakie mnie interesują:
Ekran 8" lub więcej, ekran IPS
System - Windows 8 lub hybryda (Windows 8 i Android KitKat)
Ram - 2GB
Rom - 32 GB
3G (najlepiej również możliwość wykonywania połączeń i pisania SMS)
Wyjście HDMI, USB

W tablecie najbardziej będzie mi zależało na szybkim przeglądaniu internetu i na tym, żeby tablet w pełni obsługiwał wszystkie strony internetowe, oprócz tego, wiadomo, standardowe aplikacje typu YouTube, GMAIL, Facebook. Oprócz tego trochę gier i standardowe multimedia.

Z góry dziękuję za pomoc.
jardob

Reklama

Re: Pomoc w wyborze tableta z Chin

Postprzez ILTRADE » środa, 25 marca 2015, 08:55

W te cenie będzie ciężko. Musisz zrezygnować z 3G i popatrz na modele Teclast X80H dual OS lub Chuwi Vi8 dual boot.
ILTRADE

Postprzez CiupaSs » piątek, 19 czerwca 2015, 01:15

jardob napisał(a):Witam, chciałbym kupić tableta do 500zł z uwzględnieniem obecnego kursu dolara. A jak wiadomo, to chińskie tablety szczycą się najlepszym stosunkiem ceny do jakości, więc zamierzam wybierać właśnie spośród nich. Rozpiszę specyfikacje, jakie mnie interesują:
Ram - 2GB
Rom - 32 GB
Wyjście HDMI, USB

W tablecie najbardziej będzie mi zależało na szybkim przeglądaniu internetu i na tym, żeby tablet w pełni obsługiwał wszystkie strony internetowe, oprócz tego, wiadomo, standardowe aplikacje typu YouTube, GMAIL, Facebook. Oprócz tego trochę gier i standardowe multimedia.

Kup sobie lg g v490 LTE, nówki po 400 zł.
CiupaSs

Postprzez jacozz » piątek, 19 czerwca 2015, 10:47

Proponuję Cube iwork8 3g za około120$ z okładką. Sam zamówiłem i czekam na paczkę, poczytałem i wychodzi że ciut lepszy od Teclasta x80h i Chuwi Vi8.
http://techtablets.com/cube-iwork8-3g-dual-os/review/
jacozz

Pochwały: 1

Postprzez dracsirk » piątek, 19 czerwca 2015, 21:38

jacozz napisał(a):Proponuję Cube iwork8 3g za około120$ z okładką. Sam zamówiłem i czekam na paczkę, poczytałem i wychodzi że ciut lepszy od Teclasta x80h i Chuwi Vi8.
http://techtablets.com/cube-iwork8-3g-dual-os/review/

Niedawno pojawił się Chuwi Hi8 ma lepsze parametry ( rozdzielczość ekranu, wykonanie ) ale na razie nie ma recenzji. Z info ze stron o chińskich sprzetach można wyczytać ze kilku z recenzentów już zamowilo więc za tydzień /dwa będzie coś wiadomo konkretnie .
dracsirk

Pochwały: 1

Postprzez arekm » piątek, 26 czerwca 2015, 23:48

Hi8 z tego co widzę nie ma 3G wbudowanego, brak sensorów: direction, g-sensor, e-compass, proximity, gyro, temperatury, ciśnienia, liniowego przyspieszenia, wektora rotacji (te parametry wg antutu). Kamery marne - vga i 2Mpix
BANGGOOD.COM (rozszerzenie do przeglądarki google chrome)

Obrazek http://readme.maven.pl/
arekm

Postprzez Herezja » sobota, 27 czerwca 2015, 01:26

CiupaSs napisał(a):
jardob napisał(a):Witam, chciałbym kupić tableta do 500zł z uwzględnieniem obecnego kursu dolara. A jak wiadomo, to chińskie tablety szczycą się najlepszym stosunkiem ceny do jakości, więc zamierzam wybierać właśnie spośród nich. Rozpiszę specyfikacje, jakie mnie interesują:
Ram - 2GB
Rom - 32 GB
Wyjście HDMI, USB

Kup sobie lg g v490 LTE, nówki po 400 zł.

Z ciekawości szukałem na alli i nie znalazłem. Osłony na ekrany czy obudowę a i owszem ale samego tabletu nie ma w Polsce na ceneo ponad 800 zł
Herezja
AKTYWNY

Pochwały: 20

Postprzez daromar » sobota, 27 czerwca 2015, 14:39

Nie na Ceneo a na allegro, ten model jest za 1 zł przy przedłużeniach umów wiec jest sporo nowych lub prawie nowych dostępnych.

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka
daromar

Postprzez MarMac » sobota, 27 czerwca 2015, 17:43

LG G-Pad V490 LTE na allegro nówki raczej zaczynają się od 500 PLN w górę. Za 400 PLN co najwyżej używka. Ogólnie sprzęcik spoko Jest LTE i GPS. Sam mam i polecam, choć na ali za 500 PLN można mieć tableta na intelu z 2Gb Ramu i Dual OS.
MarMac

Powrót do TABLETY